Крикет і табу на міцний алкоголь: Камалія розказала про пакистанські традиції в її родині

23 березня 2021, 17:45

Цього року співачка Камалія та її чоловік, пакистанський бізнесмен Мохаммад Захур відзначають 18-ту річницю шлюбу.

За цей час у родині прижилося традицій з батьківщини Захура, і артистка розказала про них саме у День Пакистану.

"Серед східних народів пакистанці - найближчі до європейців. Вони добре володіють англійською, дуже педантично ставляться до свого зовнішнього вигляду. Це мене дуже підкупило в момент знайомства з майбутнім чоловіком. У нього було підібрано просто ідеальний парфум і до блиску начищене взуття. За цим він незмінно стежить сам, без "ремарок" дружини...", - зазначила Камалія.

 
21-річна різниця у віці не завадила парі прожити в шлюбі вже 18 років

Також співачка зауважила, що пакистанці дуже привітні та гостинні.

"Для друзів родини завжди буде накрито стіл з найкращими частуваннями. Єдине табу — це міцний алкоголь... Але скажу чесно: коли за великим столом збираються близькі люди, подібного роду допінги навіть ні до чого", - розказала Камалія.

"Із традиційними стравами в нас теж ніколи не виникало проблем. Готуємо їх нечасто, більше на свята. Але самостійного випікання хліба дотримуємося. Пакистанці дуже його люблять: тонкий, багатошаровий, смажений у фритюрі... Мій улюблений — святковий ширман, з шафраном і вершковим маслом", - поділилася вона.

Також, за словами Камалії, пакистанці дуже люблять спорт і є досить азартними вболівальниками.

"Вони захоплюються футболом, тенісом... Але їхній безумовний фаворит — це крикет! Неочікувано, правда? В нього грають усі, від міністрів до звичайних жителів. Мій чоловік - теж у темі, до речі... Щоправда, зараз переметнувся до гольфу... Але в нього просто приголомшлива виправка у момент гри!", - похвалилася співачка.

"Дуже велике значення мають сімейні цінності. Особисто мені це неймовірно близько. Я вдячна долі, що мій чоловік виріс саме з такими життєвими пріоритетами. Інакше, напевно, він би не був моїм чоловіком! (Посміхається.) Старші члени родини мають незаперечний авторитет, їхнє слово завжди вирішальне", - наголосила Камалія.

 

"До дітей у пакистанців особливе ставлення, вони вважаються Божим подарунком, їх неймовірно балують, і це не вважається чимось непристойним. Мені іноді здається, що Захур навіть занадто потурає нашим принцесам, але розумію, що інакше він просто не може. Тому що це у нього в крові", - підсумувала зірка.

 
Для співачки та її чоловіка діти і справді стали дарунком долі

Нагадаємо, у вересні минулого року двійнятам Камалії і Захура виповнилося 7.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів