Ірена Карпа: Як змусити свого мужика нормально фоткати вас на пляжі. Інструкція+ФОТО

23 липня 2021, 16:05

Співачці, письменниці та культурній дипломатці Ірені Карпі, як і багатьом жінкам, знайома така проблема як нездатність чоловіків красиво фотографувати свою половинку.

Детальну інструкцію, "як змусити свого мужика нормально вас фоткати на пляжі", а також світлини в купальнику 40-річна зірка запостила у Instagram.

 
Такі фото дістаються Карпі дуже непросто

"1. Зловити мужика. 2. Нити, шо ви єдина баба без пляжних фото в інстаграмі. 3. Вибрати зі 150 фото, які він зробив, нуль фото. 4. Сказати погрозливо, що красота в глазах смотрящого, і якшо він вас бачить пузатою, трипідборочною і коротконогою, все вам про нього ясно. 5. Надутися. 6. Здутися. В сенсі, втягнути живіт і випучити дзен на наступні 150 фото", - порадила Карпа.


 
Занотовуйте, дівчата, адже літа лишився якийсь місяць із хвостиком

"7. Забрати фотік з його трясущихся рук. 8. Сказати "а ти уявляєш, як живеться інстахазбендам?!" 9. Найти режим "селфі" і зробити нормальне фото. 10. Налити чоловікові просеко - жалко все-таки, хай ще живе😉 Пс: правда жизні - на двох останніх фото каруселі 😩", - підсумувала вона.

 
"Правда жизні"
 
Негайно просеко цьому мсьє!

Нагадаємо, нинішній чоловік Карпи - нащадок Віктора Гюго, Людовик Требюше, якого письменниця зве коротенько, Луї. Він підкорив Ірену тим, що зіграв їй Шопена голяка.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ірена Карпа: Іноді шкодую, що я не бичка і не гопниця

Карпа показала свій воркаут під "волшебною лампою". ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів