Екс-"неангел" Віка в купальнику попозувала коло дерева на Мальдівах

28 січня 2022, 11:32

Ексучасниця дуету "НеАнгелы" Вікторія Смеюха, яка провела теплу та сонячну відпустку на Мальдівах, вже зібрала валізу і підготувалася до робочих буднів.

Але, перед тим як покинути острів, співачка вирішила підбити підсумки відпочинку і ефектно попрощатися з райським місцем.

"Пост, написаний на валізах. Мені час вертатися з казки у реальне життя. І, збираючись попрощатися з пальмами, лагідним сонцем, фантастичними сонячними заходами і хвилинами, кожна з яких нагадувала життя, раптом зрозуміла… 1190 островів, та один з них був НАШИМ", - поділилася виконавиця.

 
Схоже, прощання Вікторії з пальмами завершилося черговим фотосетом

Фото з Instagram VIKANABLACK


"Мальдіви стали не тільки новою крапкою відліку, але і таким необхідним симбіозом із сонця, солоних бризок та нескінченних фруктових коктейлів, які наповнили мене енергією, ідеями, силами та розумінням того, що все до снаги", - написала зірка.

 
Ще один купальник з великої колекції виконавиці
 
Фізичній формі співачки можна лише позаздрити

Як відомо, на відпочинку Віка завжди має час і натхнення, щоби поговорити із шанувальниками про важливі речі. Колись виконавиця розповіла, як вдячність покращує роботу гормональної системи людини.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів