"Мамо, не плач": Барських у річницю незламності представив сповнену надії пісню. АУДІО

24 лютого 2023, 14:15

Співак Макс Барських у роковини повномасштабної війни представив новий трек, посвяту українським матерям, які чекають на повернення синів-захисників.

Шостий сингл із музичного щоденника, який співак веде з початку війни, має назву "Мамо, не плач".

"Війна виходить на новий рівень у той час, як Україна вже рік живе в жорстокому протистоянні ворогові. Саме зараз мені вкотре хотілося б звернутися до кожного українця зі словами підтримки. Попри психологічну втому та звикання до постійних повітряних тривог й ракетних обстрілів, ми повинні зібратися з силами, тримаючи психологічну оборону з вірою в наших захисників", - сказав Макс.

 
"Мамо, не плач, я повернусь. Все буде добре, я вірю чомусь. Мамо чекай, і передай всім, не віддамо ми нікому наш дім...", - співає Барських
фото надані пресслужбою

"Дуже сподіваюся, що ця пісня допоможе слухачам в складний час і надасть сили не падати духом. Бо я щиро вірю в нашу перемогу й те, що весна вже близько", - наголосив він.

Іще артист розповів про речі, які усвідомив за час війни, що через неї він втратив, а що, навпаки, здобув.

"Для мене початок війни - це невиправдані надії на людяність, на довіру, розраховування на тих друзів, які не пройшли випробування часом. Їх більше немає в моєму житті. З перших днів війни багато чого змінилося, я зрозумів, що саме такі жорстокі події перевіряють все, що є в тобі (твої цінності, думки, цілі), а також тих, хто тебе оточує. В один момент ти починаєш розуміти найважливіше", - зізнався Барських.

 
Співак неодноразово робив спроби достукатися до своєї тепер, мабуть, уже колишньої аудиторії в росії, але марно

"Якийсь час я не міг повірити, що люди, з якими я ще вчора плідно співпрацював, проводив час, сміявся, ділився роздумами про життя здебільшого виявилися дуже слабкими та безхребетними. Це боляче, боляче, коли ось так тебе зраджують", - пригадав він.

Зі слів співака, він швидко оговтався, бо в нього "не було багато часу на жаління", адже потрібно було перевозити рідних із Херсона у безпечніше місце.

"І поки я шукав притулок для сім‘ї, мене надихали звичайні українці: сильні жінки з дітьми, військові, волонтери, люди, які об’єдналися в горі та прийшли один одному на допомогу. З часом, я зрозумів, що, як виявляється, я втратив дуже мало, а здобув те, про що навіть не міг уявити", - підсумував він.

СЛУХАЙТЕ ПІСНЮ:

Нагадаємо, раніше Макс Барських висловлювався щодо "хороших руських".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Гіпнотичні погляди і ніжності: Барських з ETOLUBOV чуттєво заспівали про кохання під час війни

"Українці ніколи не згодяться бути рабами": Барських дав інтерв'ю Rolling Stone

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів