"Українці ніколи не згодяться бути рабами": Барських дав інтерв'ю Rolling Stone

2 травня 2022, 17:00

Співак Макс Барських поспілкувався з американським журналом Rolling Stone.

У інтерв'ю через Zoom артист, який нещодавно змінив мікрофон на зброю, розповів, чи готовий він убивати ворога і чому не сумнівається в перемозі України.

Зі слів Макса, те, що йому, попри всі зусилля, за час війни не вдалося достукатися до своєї величезної фанбази у росії, стало для нього одним із найбільших розчарувань у житті.

"Після 24-го лютого росія для мене не існує", - підкреслив співак.


 
Фото Макса з побратимами з'явилося в американському музичному глянці
фото з instagram барських

"Я переглянув усі повідомлення у своєму діректі, і це було так смішно. Повідомлення рік тому на кшталт "Я тебе дуже люблю. Я жити не можу без твоєї музики." І після 24-го "Я бажаю тобі смерті. Смерті всім українцям", - поділився він.

Як розказав Барських, деякі російські артисти, яких він поважає, підтримували Україну. Є й такі, що виявилися просто "переляканими, боягузливими вилупками" та отримують гроші від російського уряду.

 
Таким Барських був до війни. Таким його любили російські фани - ті самі, що зараз бажають артистові смерті

"В Україні мені подобається, що ми всі зараз почуваємося великою родиною. І це змінило моє уявлення про бутність українцем. Раніше я гадав, що всі слов'яни схожі. Але я почав вивчати історію, і Росія завжди хотіла вторгнутися чи знищити Україну", - зазначив співак.

Макс запевнив, що не почувається "селебріті", а є звичайним резервістом батальйону ЗСУ. Зараз він учиться стріляти та зізнається, що не певен, чи вже готовий когось убити. Але якщо потрібно буде боронити його родину та його народ - він це робитиме.

 
Видання порівняло Макса з Едом Шираном, пригадавши його довоєнну пісню "Tequila Sunrise"

"Українці ніколи не згодяться бути рабами. Я вірив у те, що ми чинитимемо опір. А якщо ви зайдете в TikTok, то побачите, що українці знаходять час, щоби позбиткуватися з російської довбаної армії й того, як вони (росіяни) всім замилюють очі. Ми думали, воювати з ними буде важко, але ми бачимо, як ми постійно нищимо їхню воєнну техніку. Тож я вірю та знаю це як факт, що Україна переможе. Просто з того, що бачу результати нашої армії і те, яка дурна армія російська", - поділився Барських.

Нагадаємо, раніше в Rolling Stone вийшло інтерв'ю зі Святославом Вакарчуком.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Don't fuck with Ukraine": Барських присвятив українським захисникам пісню англійською. ВІДЕО

"Маю пережити цей досвід на батьківщині": Барських розповів, чому пішов до ЗСУ та як вивозив маму із Херсона

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів