Кухар із нагоди дня народження сина показала себе 13 років тому. ФОТО

27 лютого 2023, 15:29

Балерина Катерина Кухар привітала з 13-річчям свого сина Тимура. Для святкового допису в Instagram зірці довелося використати архівні фото, адже її хлопчик, як і багато підлітків, уже не дозволяє мамі себе постити.

У сторіс Катерина показала й себе з малюком на руках.

 
Кухар згадала, яким карапузом колись був її Тимур

"Ти давно не дозволяєш викладати себе у соцмережі, але все, що я викладаю, ти переглядаєш ретельно і прискіпливо. І сьогодні у твій день, я хочу, щоб ти пам‘ятав, наскільки є важливим для мене... Бо окрім тих почуттів, що даруєш мені - саме завдяки тобі до мене повернулася віра і жага до життя!", - зізналася Кухар.


 
Балерина тепер офіційно мама тінейджера

"Ти НАДЗВИЧАЙНИЙ у всіх своїх проявах! Надзвичайно різний… Іноді різкий і грубий, іноді надзвичайно турботливий та добрий… Але в тобі стільки тепла, що час від часу я з захопленням думаю про те, що ти ніколи не дасиш сумувати дівчині, яка буде поруч, бо ти з легкістю будеш переносити її у всі світи контрастів від "раю до пекла" і навпаки!", - запевнила зірка.

 
Катерина майже не змінилася

"В цьому весь ТИ! Люблю тебе нескінченно, незважаючи на всі твої колючки. І знаю, що саме ТИ обрав мене! Нехай все, що ти собі напланував (іноді всупереч моїй уяві) РЕАЛІЗУЄТЬСЯ! Бо це саме ТВІЙ ШЛЯХ!", - додала вона.

 
Свіжі фото іменинник мамі постити на дозволив

Як відомо, перша дитина Катерини, донька померла під час пологів. Тимур - син балерини від першого шлюбу, але нинішній її чоловік, Олександр Стоянов одразу хлопчика полюбив. Кухар ледь зважилася подарувати коханому доньку Настю, але не виключає, що народить іще.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Стан шоку та безпорадності": Кухар розповіла, де їх із чоловіком застала війна та як діти вибиралися з України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів