Кухар розказала про свої ін'єкції краси та плани щодо народження ще однієї дитини

21 лютого 2022, 15:15

Балерина Катерина Кухар, яка восени трохи пранканула широкий загал, заявивши, що перебуває при надії, припускає, що таки зважиться народити ще раз. Але станеться це не раніше, ніж 40-річна прима завершить свою кар'єру.

Про це, а ще про те, чи спілкується вона зі своїм колишнім чоловіком, Кухар розповіла "Світському життю".

 
Катерина від першого шлюбу має сина Тимура. У хлопчика "двоє татусів"
фото з instagram кухар

"Я спілкуюся дуже добре з його матусею та його татом. Зараз навіть мої діти були у них на дачі", - сказала Катя про свого екса.


Як зізналася Кухар, її син Тимур спілкується з батьком не так часто, як хотів би. Сама ж балерина - не спілкується взагалі.

"Я б залюбки спілкувалася і вирішувала б усі питання, радилася б із ним стосовно Тимура. Але в якийсь момент ми зрозуміли, що ми йдемо різними шляхами, ми не зовсім розуміємо одне одного, ми маємо різні цінності, ми любимо різні речі, різні ідеї в сенс життя вкладаємо...", - пояснила вона.

 
Зі своїм колишнім Кухар не спілкується, а от із його батьками - так

Зі слів Катерини, аж до 50 років вона виступати не планує.

"Звісно, що балетне тіло має свій термін придатності. Поки я відчуватиму в собі сили для танцю, я це робитиму. Але я тобі не скажу, що я до останнього буду чіплятися. Я вважаю, що прима - вона повинна закінчити свою сценічну кар'єру, поки вона ще зірка, поки вона королева, поки вона молода, поки може танцювати", - заявила вона.

Не виключає зірка, що залишить сцену вже через рік, і їхня з Олександром Стояновим родина збільшиться.

"Можливо, я дам згоду своєму чоловікові на третю дитину. Звичайно, він, як і я, розуміє, що якщо зараз буде третя дитина, то повернутися до сцени, до вистав - це буде майже неможливо у такому віці вже. Тому поки я ще танцюю, ми ще трішечки почекаємо", - зазначила вона.

 
Стоянов агітує дружину на ще одного малюка

До слова, Кухар не зарікається від пластики і ляже під ніж, якщо колись побачить, що їй це потрібно.

"Я пробувала SMAS-ліфтінг, це дуже боляче. Люблю робити такі коктейлі з вітамінів, ін'єкції робити - теж боляче", - зізналася балерина.

Нагадаємо, від Олександра Катерина має доньку Настю. До народження Тимура зірка пережила страшну трагедію: смерть першої дитини у пологах.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Катя заводиться, всі ховаються": Стоянов розказав, як пішов від Кухар через яблучний качан

"Ну, здрастуйте, 40": іменинниця Кухар показалася в квітах та в ліжку зі смаколиком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів