"Холостяк" Топольський посвітив м'язами та прокоментував чутки про ескорт

2 березня 2023, 11:15

Головний герой шоу "Холостяк-12" Алекс Топольський продовжує мовити з Балі і представлятися своїй аудиторії.

Цього разу актор за завичаєм побалував підписниць гарячими м'язистими фото і розказав про ескорт.

"Як можна стати ескортником самому, не підозрюючи цього? Якось мені друг вранці пише: "А ти знаєш, що займаєшся ескортом у Лос Анджелесі?" P.s. А ще як пізніше з'ясувалося, у мене є чоловік в Америці, і на Балі я вживаю наркотики. За які тут дають 20-30 років в'язниці або страта", - написав Алекс.

 
Головного героя шоу ображають чутки про ескорт...

"Якщо чесно, я був трохи приголомшений від такого повідомлення. Як це я за ніч встиг стати ескортником? Тільки вчора все було нормально. Друг показав мені відео людини, яка створювала плітки про мене. Після перегляду я так довго сміявся, бо все, що він говорив, це було так безглуздо і неправдоподібно.

Я думав: "ну хто взагалі в це повірить?" А виявляється хтось вірить... Я прочитав коментарі під цим відео і був шокований. Люди, не знаючи мене, знаючи тільки цю людину, складають свою думку про мене, ґрунтуючись лише на одній думці. Серйозно? Я в 15 років почав свою першу справу, весь цей час працював, розвивався, переїхав до Америки, зайнявся акторським — усе це я робив для того, щоб досягти успіху. Я звик затверджуватись за рахунок результатів, а не пліток, інтриг та драми", - запевнив він.

 

Нагадаємо, переможницею шоу стала фотомодель Катерина Лозовицька, з якою Алекс розійшовся майже відразу після закінчення програми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Холостяк Топольський у планці розкрив секрет гарного вигляду та назвав вимогу до майбутньої дівчини

Холостяк Алекс Топольський розказав, чому розійшовся з переможницею шоу та чи був у них секс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів