"У кожного своя правда": "Холостяк" Топольський розійшовся з переможницею шоу

21 січня 2023, 14:37

Історія так званого кохання головного героя телешоу "Холостяк" Алекса Топольського з його обраницею Катериною Лозовицькою виявилася якщо не фейковою, то дуже короткою.

Пара оголосила, що більше не разом. До того ж, Катя написала в Instagram пост, повний образ на Алекса. Мовляв, у житті він не відповідає її уявленням про справжнього чоловіка.

Топольський відповів на закиди Лозовицької і запевнив, що він шокований її словами, та у кожного своя правда.

"Тут не буде самоствердження за рахунок інших та зловтішання, тому що в мене з самооцінкою все ок. А тепер по суті… По-перше, кожен чоловік, аби побудувати стосунки зі зрілою жінкою, повинен сам стати зрілим. По-друге, знати, хто він, що йому потрібно від життя та від партнера, які цінності має і які шукає в жінці", - почала Катерина.


 
Подібні історії викликають ще меншу довіру до подібних шоу

"У наших стосунках з Алексом, на жаль, залицянь вимагав до себе він. Похвали, подарунків, вчинків, слів захоплення…В моєму розумінні – це має місце бути тоді, коли чоловік щось для цього зробив, а не просто народився.

Що в наших стосунках не вистачало особисто мені? Я хотіла мати надійне плече поруч, щоб мене цінували, чули і розуміли. Хотіла, щоб про мене піклувались, коли захворіла. Хотіла отримати квіти, хоч раз. Хотіла більше часу разом. Хотіла нових спільних емоцій. Хотіла разом кудись поїхати, а не отримувати відмову на дві мої пропозиції. Хотіла, щоб цікавився моїм життям і елементарно пам’ятав, в якому місті на зйомках я знаходжусь. Хотіла романтики і пристрасті. Але певно, що таке для Алекса можливе лише під прицілом камер", - пожалілася Катя.

 
Ну тепер Катерина зможе знайти собі того, хто відповідає її вимогам

"В якийсь момент, я взагалі не зрозуміла, що це за людина поруч і що їй від мене потрібно? Де той Алекс з проєкту? Де ж той принц? Де всі цінності? Хто це і чому ми взагалі разом? З цими думками, після його ЧЕРГОВОГО (не ділом, а словом 😃) запрошення з ним на Балі, я сказала, що нам треба поговорити", - розповіла вона.

"Думав він про Мудру чи не думав – суті не змінює. Ми не у підлітковому віці. Він дорослий чоловік, який зробив свій вибір. Який на всю країну сказав, що в його серці відгукнулось моє ім’я. Який розумів, що саме зі мною йде у щось більш серйозне та доросле. Тож, не поважати свій вибір – не поважати себе. Нехай банально, але хочу наголосити, дівчата, що весь світ не крутиться навколо чоловіка. Я дотримуюсь класичних цінностей сім’ї, де чоловік оберігає жінку, цінує та піклується. Такому чоловіку я готова віддати усе своє тепло і любов", - запевнила Лозовицька.

 
А все здавалося таким красивим і повним кохання

"Коли у чоловіка правильне розуміння сім’ї, то нічого не потрібно пояснювати. І ніколи не можна погоджуватись з "хай, аби було", яким би чоловік привабливим не був. Жінки – про енергію, сексуальність, мотивацію, чоловік – про вчинки. Але, у будь-якому разі, я вдячна Алексу за цю історію та за цей досвід. Розійшлись у нормальних стосунках із розумінням, що ми не створені один для одного. Ну це поки він не прочитав цей пост.

Я ні про що не шкодую і впевнена, що він знайде дівчину, яка розділить його бачення стосунків та пріоритети. Ну а я також обов’язково буду щасливою", - підсумувала дівчина.

 

"У кожного своя правда! Думаю, багато хто вже прочитав пост Каті… я теж… І я в шоці… Це стало для мене повною несподіванкою, адже ми розійшлись на гарній ноті і весь цей час дружелюбно спілкувалися", - написав в Instagram Алекс.

"На пост-шоу вона сказала, що ініціювала розставання, хоча насправді його ініціатором був я, і це тоді її дуже засмутило. Я готовий перевернути гори заради іншої людини, якщо відчуваю віддачу і в свою сторону. Мені не потрібні дифірамби та слова. Ти просто відчуваєш - тебе люблять чи ні!

Коли я відчуваю, що мене не потребують, не чекають моєї підтримки, моєї турботи, то мені цього проявляти і не хочеться. Я завжди був людиною, яка робить перший крок, але якщо немає кроку назустріч, бажання віддавати починає згасати і мені просто не хочеться робити нічого. Стосунки це 50 на 50. Кохання – це завжди про двох людей", - наголосив Топольський.

 

"Без довіри нічого не буває, я завжди за те, щоб ділитися почуттями, переживаннями та невдоволенням, щоб разом це виправляти. Слова Каті стали для мене несподіванкою, адже я дізнаюся про це через декілька місяців. Люди розходяться, це завжди боляче. Але це життя і так буває. У розриві немає однієї винної сторони. Але й маніпуляцій на почутті провини теж не хочу", - зазначив Алекс.

 
Кохання пари закінчилося, не встигнувши початися

"Якщо я образив чи зачепив почуття Каті чи Саші, мені шкода. Я абсолютно не ідеальний, маю багато недоліків, непростий характер, це правда. І я точно десь був справді не правий. Але я не втрачаю надії зустріти свою рідну душу. Мої мрії про сім'ю, двоє дітей нікуди не зникли. Я бажаю Каті, Саші, собі і кожному, хто прочитав пост справжнього істинного безмежного кохання", - підсумував Топольський.

Нагадаємо, буквально тиждень тому стало відомо, кого на шоу обрав Топольський. Алекс навіть встиг вдати з Катериною романтику та розповів, як до неї поставилася його мама.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ми просто заблукали": Мішина відверто розповіла, чому пішла від Еллерта

"Я його обрала серцем": Мішина зізналася, що почуття до Еллерта ще не минули, та зареклася від публічних романів

Знову холостячка: Огнєвіч кинув Задворний, якому вона сказала "так" на телешоу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів