"Дівчинка-ураган": ексдружина Тищенка привітала себе з 29-річчям та показала фото

18 квітня, 15:00

Колишня дружина депутата Миколи Тищенка, бізнеследі Алла Барановська 18-го квітня святкує 29-й день народження.

З цієї нагоди вона виклала кілька дитячих фото і присвятила собі милий пост.

"Мені здається, змалечку ця дівчинка знала, що її життя ніколи не буде звичайним. Воно буде зіткано з емоцій, вона не зможе жити наполовину. Якщо кохати, то безмежно, якщо радіти, то на всі 100%. Переживати біль кожною клітинкою, але без страху. Падати, але завжди вставати, тільки вже сильнішою", - написала про себе Алла.

Це перший день народження Алли в статусі розлученої жінки

Це перший день народження Алли в статусі розлученої жінки


"Ця дівчинка дуже любила життя і вміла проживати кожну його мить, роблячи її особливою, бо її щастя було в щасті людей поруч, вона жила з глибоким присмаком пригод і авантюризму, відчуттям вдячності за все, що мала, жила на максимум і вміла зловити момент… Дівчинка-ураган, яка завжди мала свою непохитну думку, і жоден шторм не міг її зупинити чи налякати", - написала вона про себе чомусь у минулому часі.

Алла і раніше показувала свої дитячі фото

Алла і раніше показувала свої дитячі фото

"У цей час рівно 29 років тому мій тато летів у пологовий, він памʼятає по секундах той день)) Я виросла в величезній любові сімʼї, чесній, сильній любові, бо я була їх світом і я так дякую батькам за це. Росла з крутою музикою щодня, досі памʼятаю кожен трек))", - зауважила Барановська.

Про Тищенка у пості ані слова

Про Тищенка у пості ані слова

"Дякую за себе сьогодні, що зберегла все, що було в очах тієї маленької Алли. Жагу до життя, щирість всіх своїх почуттів, віру в своїх людей і спроможність бути сильною, рішучою і робити все тільки за поштовхом серця. Дякую, мої Мама і Тато за все, що дали мені, за всю свободу, підтримку і безмежну любов. Будьте поруч, як можна довше…", - підсумувала іменинниця.

Святкувати Барановська поїхала в Париж, і, схоже, цього разу без сина

Святкувати Барановська поїхала в Париж, і, схоже, цього разу без сина

Нагадаємо, є підстави думати, що розлучення Тищенка було фіктивним, адже у березні цього року його бачили в Ужгороді з ексдружиною. Більше того, він зупинявся у тому ж будинку, де вона орендує квартиру.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів