"Відпустіть старі рани": Добринін показав себе малого в маминих обіймах і розказав, як змінюється завдяки психотерапії. Фото

7 червня, 11:30
Добринін з мамою

Добринін розказав про нелегке дитинство і підтримку з боку мами

36-річний блогер Нікіта Добринін розказав про нелегкий період свого дитинства, подякував мамі за підтримку та закликав підписників не нехтувати допомогою психотерапевтів.

Блогер також показав дитячі фото і на власному прикладі пояснив, як можна змінювати своє життя.

"Сьогодні хочу поділитися чимось дуже важливим і особистим. Мій батько помер, коли я був ще малим. Моя мама, яка є лікарем, моєю підтримкою і психологом, завжди була поряд і допомагала мені справлятися з усіма труднощами. Була і є. Завдяки її підтримці я зростав у надзвичайно класній і розумній сім’ї, вчився проявлятись. Але, знаєте, навіть маючи таку потужну підтримку, життя іноді підкидає нам виклики, які залишають сліди. Як шрами на тілі", - зізнався Нікіта.


Нікіта Добринін в дитинстві

Нікіта обрав бути тою версією себе, про яку мріяв

"І тому я багато працюю з психотерапевтом, постійно зростаю і змінююсь. Не тільки для себе, а щоб бути кращим в стосунках з іншими людьми. Якщо вам здається, що тягнете за собою дитячі травми, страхи чи біль, знайте – це не вирок. Ми можемо працювати над собою, змінюватися і ставати кращими версіями самих себе. Ми не повинні залишатися тими з дитинства", - пояснив Добринін.

"Відпустіть старі рани, знайдіть свою внутрішню силу і дозвольте собі бути щасливими. Пам’ятайте: кожен з нас може обирати своє сьогодні, воно не обов’язково має бути тінню минулого. Любов і підтримка— це те, що допомагає мені рухатися вперед. А іноді добра розмова з другом може творити дива", - закликав блогер.

Ви здатні на більше, ніж думаєте, перевірено на собі. Тому не бійтеся змінюватися і ставати тими, ким завжди мріяли бути, - звернувся блогер до підписників

"Ви здатні на більше, ніж думаєте, перевірено на собі. Тому не бійтеся змінюватися і ставати тими, ким завжди мріяли бути", - звернувся блогер до підписників

Як відомо, рятується від депресії сеансами у психолога і співачка Камалія. Раніше вона розказувала, із яким запитом до нього зверталася.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів