Принц Гаррі у зелених кедах та Меган Маркл у скінні-кльош засвітилися на баскетбольному матчі в Інглвуді. Фото
Принц Гаррі разом зі своєю дружиною, герцогинею Сассекською Меган Маркл 15-го лютого відвідали 75-ту гру всіх зірок NBA.
Одразу після святкування Дня закоханих подружжя вирішило подивитися баскетбольний матч в Інглвуді. Для події Меган вбралась у темно-синій светрик Brochu Walker та джинси скінні-кльош в тон від Veronica Beard.
Гаррі тим часом насолоджувався грою у чорній сорочці, джинсах, зелених кедах та кепці. Пара захоплено спостерігала за матчем та вболівала за улюблену команду.
Подружжя у кежуалі відвідало баскетбольну гру
Нещодавно Маркл в ошатній сукні попозувала на благодійному заході та зазнімкувала свого чоловіка на тлі українських шевронів. А ще стильне подружжя помітили на презентації кіно, яке вони самі спродюсували.
Як відомо, Гаррі й Меган виховують двох спільних дітей, 6-річного Арчі та 4-річну Лілібет. Для сина і дочки батьки влаштовують цікаве дозвілля та привчають їх до благодійності.
- Меган Маркл із принцом Гаррі у чорно-білих луках засвітилися на бейсбольному матчі у Лос-Анджелесі
- "Ніхто у світі не любить мене більше, ніж він": Маркл розповіла про особливу рису їхніх з принцом Гаррі стосунків та попозувала в дорогих брендах
- Куленепробивне скло і заборона персоналу дивитися: ЗМІ вивідали вимоги Маркл для її візиту до Британії