Як подорожчали "ВІА Гра" та Каменських і здешевіли "ВВ" й Могилевська

11 листопада 2008, 12:41

У зв‘язку із кризою багато хто цього року вирішив заощадити на корпоративах. Окрім того та сама криза внесла свої корективи у розклад і систему гонорарів вітчизняних зірок, пише "Сегодня".

Великі українські компанії почали масово скасовувати свої замовлення на проведення новорічних вогників із зірками, про які домовлялися заздалегідь. Про це виданню розповіли в агентствах, які займаються організацією свят.

"У нас посипалися всі корпоративки, заплановані на листопад-грудень, на які були запрошені Сердючка, Білик, Могилевська, Повалій, молодіжні групи типу "Авіаторів" та "Армії", - підтвердили й у продюсерському центрі "Укрмедіа груп".

"А великих зірок після провального шоу Агілери ми поки просто не ризикнемо привозити в Україну", - додають там.


У результаті чимало концертних агентів самі залишилися без роботи, й зірок "травмували".

"Мабуть, кого криза практично не торкнулася, так це високобюджетних виконавців типу Білана, Меладзе, "ВІА Гри". Різко підскочив гонорар у Потапа і Каменських, котрі зараз дуже затребувані у Росії. З усіма артистами можна торгуватися - уступають", - додають джерела в агентстві.

Порівняльна таблиця гонорарів деяких артистів за 2007 і 2008 роки

При цьому повідомляється, що цього року на вечірки майже не запрошують групи й артистів типу "ВВ", "Мандри", "Тартак", Марічки Бурмаки й інших, котрі користувалися популярністю за рахунок невисоких гонорарів (максимум до 10 тисяч доларів).

Самі ж артисти, пише газета, у більшості своїй розповідають, що у них все гаразд. І конкретизувати суми, на які знизили гонорари, в основному відмовляються, хоча і зізнаються, що зниження все-таки є.

Якщо ж порівняти ціни на виступи артистів на листопад-грудень 2008-го з ціною 2007-го року, то виявляється, що гонорари на Білана, Каменських з Потапом, Меладзе, Кіркорова, "ВІА Гру" дійсно підвищилися.

Також збільшилися розцінки на Ані Лорак. Але це агентства називають невиправданим, навіть незважаючи на друге місце артистки на "Євробаченні".

У той самий час ціна на виступи Софії Ротару, Вєрки Сердючки та Таїсії Повалій тримається ще на колишньому рівні, однак насправді ціну тут може диктувати замовник.

І однозначно знизилася вартість на Наталю Могилевську, Ірину Білик, Олександра Пономарьова, групу "Воплі Відоплясова". Не кажучи вже про артистів третього ешелону, у яких замовлень просто немає.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів