"Гаррі Поттер" любить геїв

28 січня 2009, 17:21

Відомий виконавець ролі Гаррі Поттера актор Деніель Редкліфф зізнався, що завжди радий зустрічі зі своїми фанатами-геями, пише "Contact Music".

"Для будь-якого натурала велика честь, коли геї починають від тебе фанатіти. Це навіть лестить твоєму самолюбству", - сказав Редкліф.

Актор став одним з улюбленців серед людей нетрадиційної орієнтації після ролі у виставі "Еквус" ("Equus"). Значну ролі зіграло те, що Деніель з'явився на сцені голим.

До речі, за словами зірки "Гаррі Поттера", йому більше до вподоби товариство фанатів-геїв, ніж фанатіючих від нього дівчат, які постійно кричать при його появі.


Справа в тому, що Редкліфф буквально виріс у шоу-бізнесі, тому й до людей з нетрадиційною орієнтацією ставиться добре.

"Моя мати була директором з кастингу, тато - літературним агентом, тож я з дитинства був оточений геями", - розповів актор.

"Щоправда, у школі я був єдиним хлопчиком у класі, хто спілкувався з геями так просто. У більшості моїх друзів були батьки зі звичайними професіями - у банках, чи юридичних конторах, тож жоден з них не стикався з гомосексуалістами так як я, і не сприймав їх як щось природнє", - додав Редкліфф.

Фото "Celebutopia"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів