Бектурсунов просить захисту - йому погрожують за розбещення дівчинки

5 лютого 2009, 11:32
Життю радника мера Києва з питань свободи слова Казбека Бектурсунова загрожують.

У зв'язку з цим він переніс свою прес-конференцію, на якій збирався говорити про розголошення МВС матеріалів слідства.

"Сьогодні я переніс свою прес-конференцію в агентстві "Інтерфакс" через те, що пишу заяву в прокуратурі Києва з вимогою захистити мене і моїх близьких від переслідувань вимагача та притягати до кримінальної відповідальності працівників міліції, винних у розголошенні матеріалів досудового слідства", - заявив Бектурсунов у четвер, пише "Хрещатик".

 

Як повідомляється, у ніч з 4 на 5 лютого 2009-го року громадянин Росії Роман Кислов продовжував погрожувати раднику Леоніда Черновецького нанесенням збитку його життю та здоров'ю.

Як відомо, у середу Шевченківське райуправління МВС відпустило раніше судимого Кислова під підписку про невиїзд.

Нагадаємо, як писав ТаблоID, останній вимагав у Казбека 250 тисяч доларів за нібито неопублікування компрометуючих Бектурсунова фото- та відео матеріалів.

Компрометуюча інформація нібито містить докази того, що радник столичного мера Бектурсунов розбещував неповнолітню дівчину Анастасію. Повідомлялося, що Казбек примусив її до інтимного зв‘язку, в результаті чого дівчина у 15 років зробила аборт.

Фото "Сегодня"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Бектурсунову подобаються доступні дівчата, а одна через нього навіть зробила аборт у 15 років?!

"За заявою громадянина України Бектурсунова Казбека Шамильовича 2 червня 1967-го року народження... в період з серпня 2008-го по січень 2009-го він підтримував інтимні стосунки з громадянкою на ім'я Анастасія..."
Останні матеріали
Більше матеріалів