Кримінальну справу проти Бектурсунова не закривали

12 лютого 2009, 17:46
Прокуратура міста Києва не закривала кримінальних справ, у яких фігурує радник мера Києва Казбек Бектурсунов.

Про це у інтерв‘ю "Фактам" повідомила прес-секретар прокурора Києва Мирослава Мушка. Пізніше вона особисто підтвердила це у коментарі "Телекритиці".

За словами Мушки, прокуратуру міста "дивує те, що деякі підлеглі надають своєму міністру (Юрію Луценку) недостовірну інформацію".

Дійсно, обидві кримінальні справи (і стосовно здирництва, і стосовно розбещення неповнолітньої) минулого тижня були витребувані міською прокуратурою. Однак не для закриття чи припинення.

Прокуратура Києва не закривала кримінальну справу по Бектурсунову

 Через значний суспільний резонанс справи були передані з провадження Шевченківського райуправління міліції до Київського головного управління МВС .

Нагадаємо, 3-го лютого Шевченківським РУ ГУ МВС у місті Києві було порушено кримінальну справу за фактом вимагання грошей у Казбека Бектурсунова, а 5-го лютого - за фактом розбещення неповнолітньої.

А вже 6-го лютого міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що прокуратура Києва закрила кримінальну справу за фактом розбещення Бектурсуновим неповнолітньої.

Фото Дмитра Амідова


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Бектурсунову подобаються доступні дівчата, а одна через нього навіть зробила аборт у 15 років?!

"За заявою громадянина України Бектурсунова Казбека Шамильовича 2 червня 1967-го року народження... в період з серпня 2008-го по січень 2009-го він підтримував інтимні стосунки з громадянкою на ім'я Анастасія..."
Останні матеріали
Більше матеріалів