"Океан Ельзи" закодувалися

21 грудня 2009, 16:07

21-го грудня в ефірі телеканалів, а також в інтернет з'явився новий зашифрований кліп групи "Океан Ельзи" на пісню "Я так хочу...".

Як зазначив лідер колективу Святослав Вакарчук, головною особливістю цього відеокліпу є те, що в ньому закладене інтерактивне спілкування з глядачем.

"З моменту презентації синглу "Я так хочу...", ми через особисті блоги в Twitter, активно й напряму спілкуємося з нашими слухачами. І в новому відео ми з самого початку заклали в основу сценарної ідеї можливість такого спілкування", - зазначив співак.

Згідно із задумом, у кліпі "зашифрований" певний код, який складається з 5 цифр.


Найбільш уважні глядачі, які визначать цей код и візьмуть участь у цифровому квесті від "Океан Ельзи", отримають можливість протягом 2010-го року відвідати будь-який (за власним вибором) концерт групи з великого туру, що пройде в Україні, Росії, Західній Європі та США.

"Океан Ельзи" закодували кліп для прихильників

Більш детальна інформація щодо квестура нове відео розміщенні на офіційному сайті групи.

До речі, новий кліп - це перша спільна робота музикантів та молодого режисера Міши Коротєєва. Зйомки відео проходили в Києві, в одному з мистецьких центрів.

Нагадаємо, пісня "Я так хочу..." стала першим опублікованим синглом з нового, сьомого за рахунком, студійного альбому "Океан Ельзи". Презентація ж альбому запланована на березень 2010-го року.

За матеріалами прес-служби "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів