Екс-главу МВФ звинувачують ще в одному зґвалтуванні

5 липня 2011, 16:16

Проти колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана раптово з'явились нові звинувачення у зґвалтуванні.

Після того, як намітився прогрес у його нью-йоркському процесі за звинуваченнями у зґвалтуванні, Стросс-Кану загрожують схожі проблеми й у Франції.

Журналістка і письменниця Тристан Банон має намір подати позов проти колишнього керівника Міжнародного валютного фонду в зв'язку зі спробою зґвалтування.

Йдеться про події дев'ятирічної давнини. Відповідні заяви зробив у понеділок адвокат журналістки, пише "Німецька хвиля".


Ще у лютому 2007 року 31-річна журналістка розповіла в телепередачі про те, як Стросс-Кан намагався силою примусити її до сексу. Лише прізвище відомого соціаліста телеканал тоді "заглушив" в ефірі, щоб аудиторія не почула.

Банон, зокрема, сказала, що у 2002 році, їй тоді було лише 22 роки, Стросс-Кан по дорозі на інтерв'ю начебто домагався сексу з нею. Жінка уточнила, що вирішила не позиватись проти друга їхньої родини за наполяганням її матері, місцевого політика-соціаліста, але сьогодні шкодує через таке рішення.

За словами адвокатів Тристан Банон, жінка вирішила звинуватити екс-главу МВФ ще всередині червня, тобто задовго перед зміною ситуації в суді в США.

Водночас Стросс-Кан відкидає й ці звинувачення у зґвалтуванні. Його юристи заявили, що подадуть скаргу проти Тристан Банон за паплюження репутації. Закиди жінки вони називають "вигаданими".

У соціалістичній партії після появи цієї звістки відверто засумнівалися у політичному "поверненні" Стросс-Кана. Тож, малоймовірно, щоб наступного року він кине виклик президенту Ніколя Саркозі на виборах глави держави, сказав речник французьких соціалістів.

Нагадаємо, минулого тижня суд засумнівався у свідченнях ймовірної "першої" жертви зґвалтування - 32-річної покоївки уродженки Гвінеї.

Суд ухвалив рішення звільнити 62-річного француза з-під домашнього арешту.

Фото "Reuters"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів