Чоловік Демі Мур зрадив її на річницю весілля?

28 вересня 2011, 09:22

Американському акторові Ештону Катчеру черговий раз закидають подружню зраду. Подейкують, у п’ятницю його парубоцька гулянка в одному з нічних клубів Сан-Дієго закінчилася зляганням зі сторонньою дівчиною.

Низка зрад Катчера цього разу таки знищила їхній із 48-річною актрисою Демі Мур шлюб.

Про це повідомляє "Radar Online" із посиланням на журнал "Star".

За іронією долі, епізод із дівчиною в клубі якраз припав на річницю весілля Ештона й Демі, 24-го вересня пара відсвяткувала шість років подружнього життя.


"Ештон не був схожий на того, хто відзначає річницю весілля", - зауважив один із відвідувачів клубу, де 33-річний Катчер продовжував відриватися далеко після опівночі.

"Ештон і Демі розлучилися, і шлюбові кінець. Їхні стосунки завершилися через Ештонові численні зради. Для Демі це болісні часи", - повідомило джерело.

На річницю весілля Мур дістала в дарунок чоловікову зраду?

Ім’я дівчини, перед якою буцімто не встояв Катчер, видання спеціально не називає. Лише зауважує, що таємнича пані вже найняла одного з провідних голлівудських адвокатів.

Із ким переспав чоловік Демі Мур, начебто знає видання "The Dirty".

Її звати Сара Ліл, а про її еротичну пригоду з актором розповіла її обурена "подруга".

"Мене верне від того, що сталося уночі в п’ятницю. Як більшість людей на землі, я обожнювала Ештона Катчера та Демі Мур, доки Ештон Катчер не трахнув мою подругу Сару Ліл о 4:30 ранку, фактично вранці в суботу в кімнаті на 12-му поверсі в "Hardrock Hotel" у Сан Дієго", - стверджує інформаторка.

"Ештон Катчер сказав Сарі Ліл, що він та Демі розлучилися, але широкому загалу про це ще не відомо", - додає вона.

Нагадаємо, про те, що Ештон скаче в гречку, вже ходили чутки торік. Актора буцімто заскочили у вбиральні ресторану з якоюсь білявкою, а згодом про свої стосунки з ним заявила дівчина на ім’я Бріттні Джонс. Вона ж стверджувала, що Мур та Катчер час від часу бавляться сексом утрьох.

Фото Reuters з сайту "The New York Post"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів