Хвороба Айвазової заважає розлученню

29 вересня 2011, 14:21

Поки ще дружина мера Києва Аліна Айвазова попросила перенести судове засідання у справі її розлучення із Леонідом Черновецьким. Аліна Степанівна перебуває у лікарні.

Раніше Айвазова виявила бажання безпосередньо брати участь у процесі, пише "Комсомольская правда в Украине".

У середу на попередньому слуханні з'явилися тільки адвокати обох сторін.

Нагадаємо, тиждень тому на розлучення подав Черновецький, тобто став позивачем. Відповідач Айвазова попросила перенести попереднє засідання у зв'язку з тим, що вона зараз у лікарні.

Айвазова особисто братиме участь у процесі розлучення 

Як зазначає видання, раніше Аліна Степанівна зізнавалася, що недавно перенесла кілька гінекологічних операцій. Тож суддя перенесла засідання на 21 жовтня.

Адвокат дружини мера відмовилася коментувати справу клієнтки. Так само вчинив і представник Черновецького.

Нагадаємо, що спочатку на розлучення подала Аліна Айвазова, але потім передумала, і наприкінці серпня суд припинив розглядати цю справу.

Три дні тому дружина мера повідомила, що тепер її чоловік сам подав на розлучення. Аліна Степанівна згідна відпустити чоловіка, але за умови, що сімейне майно буде розділено навпіл.

До слова, спільно нажитий капітал і майно мерського подружжя, за попередніми оцінками, становить близько 800 мільйонів доларів.

Фото з сайту Ex-clusive


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Айвазова: Те, що у Черновецького в мізках, я вже прокакала

Айвазова: "8 років тому я втекла з країни, бо за мною ганявся мій чоловік. Він приходив до мене і влаштовував скандали, є свідки... Слухайте, що вам розповідати, що він все життя мене бив? У кожній родині є свої проблеми"
Персона

Айвазова змінила розлучення на йогу і не відпустить Черновецького

"А якщо є такі жінки, які не розуміють, що дві людини - це одна плоть, тому що це мій чоловік, а я - його дружина, то нехай вони вивчають Біблію. Нас ніхто не може роз'єднати, крім Бога", - попередила Айвазова
Останні матеріали
Більше матеріалів