Окунська попросить "Таврію" у Верховної Ради

26 жовтня 2011, 16:24

Світська левиця Наталя Окунська збирається звернутися до Верховної Ради із проханням про службове авто. Її екс-чоловік Сергій Власенко нібито хоче забрати в неї "Subaru".

Про це сама Окунська написала на сторінці у Facebook.

Сьогодні, 26-го жовтня, екс-модель святкує ювілей. Багатодітній матусі виповнилося 40 років.

"Друзі мої, мені дуже хочеться поділитися з вами своєю новиною! :)) Сьогодні, в день мого 40-річчя, Власенко надіслав мені офіційного листа з вимогою повернути йому машину Субару, яку він подарував мені в 2005-му році, записав на себе і я їздила за дорученням:)", - написала ювелярша.

Любителька тигрового принту Окунська ходитиме пішки? 

Втім, винахідлива Наталя, схоже, не надто засмучується, бо вже вигадала наступний план дій.

"Сьогодні цей лист потрапить у всі ЗМІ. Додатково я напишу у Верховну раду прохання виділити мені службову Таврію, щоб я могла возити своїх чотирьох дітей після того, як нардеп відібрав у мене 6-річну Субару )))))", - пообіцяла іменинниця.

Нагадаємо, Наталя Окунська та Сергій Власенко скандально з'ясовують стосунки вже близько 3-х років. Окунській вдалося вибити лише 2700 гривень з Власенка на утримання їхньої доньки Поліни.

ТаблоID

Фото з Facebook


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Окунська заявляє, що її побив Власенко, а БЮТівець каже про шизофренію

Окунська заявила, що її колишній чоловік Власенко підняв на неї руку на очах у її дочки та соціального працівника. Водночас депутат, коментуючи заяву колишньої коханої, заговорив про шизофренію
Фокус

Окунська відвоювала доньок у Власенка

"Вчора Власенко програв мені першу інстанцію у Печерському суді за місцем проживання дочок, яка тривала 16 місяців", - повідомила Окунська ТаблоIDу.
Останні матеріали
Більше матеріалів