Окунська відвоювала доньок у Власенка

П'ятниця, 15 жовтня 2010, 16:07
Схоже, у житті багатодітної колишньої моделі Наталії Окунської розсіюються хмари. Як стало відомо, тусовщиця на даному етапі змогла відвоювати двох своїх дочок у колишнього чоловіка-депутата Сергія Власенка.

"Вчора Власенко програв мені першу інстанцію у Печерському суді за місцем проживання дочок, яка тривала 16 місяців", - повідомила Окунська ТаблоIDу.

 Окунська святкує перемогу

Так, у середу Печерський районний суд міста Києва оголосив резолютивну частину рішення щодо місця проживання двох маленьких дочок Власенка й Окунської. Суд встановив:

"...Визначити місце проживання малолітніх Власенко Марії Сергіївни, 12 січня 2002 року народження та Власенко Поліни Сергіївни, 7 листопада 2006 року народження з матір'ю Власенко Наталією Василівною".

Маруся 
Поліна 

Таким чином, поки що мрія Окунської про те, щоб всі її четверо дітей жили разом під одним дахом, збувається.

Втім, у рішенні суду також зазначається, що воно може бути оскаржене до Апеляційного суду Києва через районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.

А з повним текстом рішення сторони зможуть ознайомитись вже з 19-го жовтня цього року.

ЧИТАЙТЕ ТЕКСТ ДОКУМЕНТУ:

 

Нагадаємо, адвокат Сергій Власенко та його друга дружина Наталя Окунська розлучилися восени 2008-го року і відтоді в житті їхньому немає спокою. Колишнє подружжя от уже два роки веде війну за двох доньок.

Як повідомлялося раніше, пара прожила разом чотири роки, з них в офіційному шлюбі - два. Колишнє подружжя виховувало чотирьох дітей: двоє старших синів Наташі від попередніх стосунків, дочку Окунської, яку вдочерив Власенко, і спільну з адвокатом дочку.

 Власенко поки що може нервово курити?

Відскановане рішення суду надане Наталею Окунською

Фото з архіву Наталії Окунської та фото "Багнет"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Окунська: Власенка побили. ВІДЕО

Екс-дружина Сергія Власенка: "Я думаю..... Що Бог бачить ВСЕ ! Сподіваюся, що мій колишній чоловік відчув те почуття болю, яке відчуваю я вже 2 роки і той фізичний біль, який я відчувала, коли він мене бив!"
Останні матеріали
Більше матеріалів