Розинська: Не дай боже з Мельниченка впаде хоч волосина
Скандальна журналістка Наталія Розинська заявила, що сподівається довести невинуватість свого цивільного чоловіка Миколи Мельниченка. Як відомо, екс-майора затримали у середу, 24-го жовтня в аеропорті "Бориспіль".
Як повідомляє "УНІАН", Розинська хоче, що Мельниченка відпустили під підписку про невиїзд.
"Ми будемо говорити про підписку про невиїзд. Але навіть цей запобіжний захід я вважаю неадекватним, тому що людина сама повернулася до України", - сказала Розинська.
Вона повідомила, що знала про намір Мельниченка повернутися до України.
"Я точно знала, що він повернеться до України. Ми з ним про це щодня спілкувалися по скайпу. Але він як справжній офіцер це приховував", - розповіла Наталка.
За її словами, точну дату повернення Мельниченко їй не називав, але те, що це станеться ще до виборів, вона знала. Розинська зазначила, що також не очікувала його арешту.
![]() |
Розинська сподівається, що Мельниченка виправдають |
Розинська повідомила, що Мельниченка доправлять до СІЗО СБУ, і зараз з ним перебуває його адвокат Микола Неділько.
"Неділько зв'язався терміново зі мною, і я почула голос Миколи і переконалася, що все добре. Я навіть мала змогу поговорити зі слідчим СБУ, який затримав Миколу. Я сказала: "Не дай Бог, з голови Миколи впаде хоча б одна волосина, не дай Бог йому щось вколять", - наголосила білявка.
Вона також зауважила, що найближчим часом поїде до СІЗО, аби переконатися, що Мельниченко нормально почувається.
"Дуже скоро ми доведемо в суді, що всі ці звинувачення абсурдні", - наголосила вона.
Як відомо, у середу Мельниченка СБУ затримало Мельниченка в аеропорту "Бариспіль".
Фото "ТСН"