Розинська: Коли мене бачать, то відвертаються від гріха подалі

1 жовтня 2012, 15:49

Телеведуча Наталія Розинська вінчатиметься з майором Миколою Мельниченком у Володимирському соборі, а весільну сукню шитиме в Юлії Айсіної.

Про це та про те, як від неї відвертаються ДАІшники, матюклива блондинка, яка іде в депутати з Олегом Ляшком, розповіла в інтерв‘ю "Gazeta.ua".

На запитання, на якому етапі нині її весілля із Мельниченком, Розинська відповіла:

"Все прекрасно. Всі журналісти дуже хочуть знати, чи ми вже чоловік і жінка, тому я кажу, що майже. Щоб зберігати інтригу. Але вінчання буде в Києві і саме в тому соборі, де ми познайомились - у Володимирському".


Розинська обвінчається з Мельниченком у Володимирському соборі у Києві

Нагадаємо, як розповідала раніше Розіта, після того, як майор наснився їй в образі білої пухнастої тваринки, вони познайомилися у Володимирському соборі в Києві.

Поки що ж Наташа як представник інтересів Мельниченка намагається підготувати, за її словами, правову платформу для приїзду свого нареченого в Україну. Адже поки що Мельниченка можуть затримати, щойно він прибуде до України.

Між іншим, телеведуча не схотіла змінювати своє прізвище на прізвище свого скандального бойфренда.

"Він дуже ображався, коли я казала, що хочу залишити своє прізвище, але потім шляхом довгих переговорів, подеколи дипломатичних, а подекуди й не дуже, до сварки доходило, ми вирішили і зійшлися на компромісі, що буде "Розинська-Мельниченко", - зізналася вона.

Мельниченко дувся на Розіту, бо вона не хотіла брати його прізвище

Поки що ж в Розинської достатньо часу, аби обміркувати всі деталі свого весільного гардеробу. Так, на вінчання жіночка планує надягати білу сукню і фату і запросити натовп представників ЗМІ.

"Обов'язково. На вінчання запрошу якомога більше журналістів і не для того, щоб зробили репортаж, а для того, щоб пораділи за нас. Бо цей перебіг подій із весіллям подекуди такий драматичний, то ми вже двічі мали вінчатися, але не повінчалися. Бо перший раз мене побили, мало не вбили, другий раз через те, що його затримали", - побідкалася Наталя.

"І я знаю, що журналісти переживали за мене, тому наше вінчання з Миколою буде нашим спільним святом", - додала вона.

Наталя планує гукати на весілля купу ЗМІ

Весільне вбрання Розіта планує шити.

"У мене була біла сукня, яку я по своїй наївності показала іншим людям. Тоді почалися всі ці проблеми. Думаю, що приказки недарма створюються народом, що не можна показувати сукню нікому до вінчання. Тепер буду шити нову сукню і абсолютно наново. Певно, це буде в Юлії Айсіної, якщо не відмовить", - зізналася Розинська.

Востаннє ж зі своїм Мельниченком, за словами білявки, вона бачилася близько двох тижнів тому.

"Позаминулої середи я прилетіла із Вашингтона. Була ще в Нью-Йорку і в Атлантік-Сіті. Ми і відпочивали там, і трохи мали ділові зустрічі з різними міжнародними правозахисниками, адвокатами і представниками політичної діаспори", - розповіла вона.

А в Юлії Айсіної (на фото) Розинська хоче шити сукню

Окрім того, Наталя зізналася, що попри те, що кілька місяців тому суд позбавив її права на керування автомобілем, вона досі за кермом.

"Я їжджу сама. Ми подали до Європейського суду з прав людини і фактично даішники мене бояться і не зупиняють. В мене є міжнародні права, які я отримала у Вашингтоні і обіцяла, що буду керувати автомобілем, бо міжнародного права ще ніхто не відміняв. Європейський суд поставить остаточну крапку в цій історії і якщо ми переможемо в суді, то спецпідрозділу "Кобра" в Україні не буде", - заявила вона.

Як стверджує Розинська, працівники державної автоінспекції просто відвертаються, щойно бачать її авто, - від гріха подалі:

"Коли мене бачать, то відвертаються від гріха подалі. Єдиний метод боротьби з нашою міліцією і даішниками, про які складають анекдоти, - це стати настільки сильною, нехай навіть скандальною, щоб вони просто боялися зачіпати. Щоб вони думали: "Та краще я дам людині, що вона хоче за законом, ніж я буду мати ці проблеми".

"Коли мене бачать, то відвертаються від гріха подалі"

Фото "E-motion", фото Максима Люкова для "Комсомольської правди в Україні", фото "PHL" з сайту "Коментарі: Львівський портал"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів