Білик подарувала сину охоронця. ФОТО
Нещодавно син співачки Ірини Білик Гліб відсвяткував 14-річчя. Хлопця закидали подарунками, але головний сюрприз був від матусі. Ірина подарувала синові охоронця – німецьку вівчарку.
Про це повідомляє "artPRoUA".
В одному з ресторанів української кухні Білик влаштувала Глібу свято. Серед гостей були лише найближчі друзі: скрипалька Ассія Ахат, хрещений іменинника продюсер Юрій Нікітін із співачкою Ольгою Горбачовою та їхньою дочкою Поліною.
Найбільш очікуваним подарунком хлопця став собака. Білик подарувала синові цуценя німецької вівчарки.
![]() |
Тепер Гліб Оверчук виховуватиме собі охоронця |
"Мама хотіла, щоб нашого нового вихованця звали Граф, але я наполіг на своєму варіанті – Грант. Поки щеня ще маленьке, але в майбутньому, коли йому виповниться 8 місяців, я всерйоз маю намір зайнятися його тренуваннями", - сказав Гліб.
Про те, як необхідно виховувати собак, син Білик прочитав у книзі, яку йому подарував батько Андрій Оверчук.
Крім того, Гліб почав займатися гольфом.
"Справа в тому, що в середині липня я вирушу закордон. На навчанні в Ірландії, крім інших предметів, щодня по 4 години ми будемо займатися гольфом, і щоб уже зовсім не виглядати "чайником" я вирішив взяти кілька уроків і оволодіти азами цієї гри. До речі, тренер відразу відзначив, що як для новачка, у мене непогано виходить", - поділився хлопець.
Нагадаємо, нещодавно Гліб з мамою відпочивали у Туреччині.
Фото "artPRoUA"