Тіла Вітні Х'юстон та її доньки ексгумують?

28 жовтня 2016, 17:33

Імовірно, тіла американської співачки Вітні Х'юстон та її єдиної доньки Боббі Крістіни будуть ексгумовані.

Як стало відомо "Radar Online", рідні жінок вимагають проведення повторної експертизи, яка зможе довести, що їх було вбито.

Підозра падає на Ніка Гордона – прийомного сина артистки та цивільного чоловіка її доньки. Як відомо, суд нещодавно визнав його відповідальним за смерть Боббі Крістіни – за цивільним позовом управителів спадку дівчини та її юристів-опікунів.

Нагадаємо, в лютому 2015-го непритомну Кріссі було знайдено у ванні. Дівчина півроку пробула в комі, після чого померла. У крові її виявили алкоголь, сильнодіючі ліки та наркотики.


Тіла Вітні та її доньки ексгумують для ще однієї експертизи?

У лютому 2012-го року у ванні її готельного номеру було виявлено тіло Вітні Х'юстон. У її крові теж були наркотики.

Обидва рази поряд із місцем трагедії був саме Нік Гордон. На тілах Вітні та Кріссі були виявлені сліди насильства – подряпини та синці. У співаччиної доньки навіть були відсутні два зуби – буцімто в результаті бійки з Ніком, яка сталася незадовго до того.

Офіційною причиною смерті Х'юстон було названо "випадкове утоплення під впливом кокаїну". Що ж до Кріссі, то її вбила пневмонія, котра розвинулася, вже коли дівчина була в комі. А що сталося з нею того страшного дня, коли вона опинилася долілиць у ванні з водою, експерти встановити не змогли.

Нагадаємо, після оприлюднення цих остаточних результатів розтину тіла Кріссі, Нік Гордон із усмішкою сказав журналістам: "Я радий, що це лайно закінчилося".

Фото з Instagram Боббі Крістіни Браун

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів