Українська правда

Шварценеггер завітав у гості до Папи Римського. ФОТО

26 січня 2017, 12:21

Голлівудський актор Арнольд Шварценеггер зустрівся з Папою Римським Франциском у Ватикані.

До понтифіка колишній губернатор Каліфорнії приїхав у справах - представити свою програму зі зниження викидів вуглецю в атмосферу, повідомляє "Time".

Про зустріч із Папою Арні написав у своєму Instagram. І показав фото.


"Це була для мене велика честь зустрітися з Його Святістю Франциском. Я його великий шанувальник - він не тільки чудовий лідер католицької церкви, він є фантастичним хранителем для всіх Божих створінь", - зауважив Шварценеггер.

Шварценеггер і Папа Римській поспілкувалися про енергетику майбутнього

"Його робота на царині захисту довкілля надихає мене, і я з нетерпінням чекаю, щоб працювати разом з ним над чистою енергетикою майбутнього", - додав актор.

Нагадаємо, нещодавно Арнольд Шварценеггер уявляв себе в ролі президента США.

Фото з Instagram Арнольда Шварценеггера

Останні матеріали
Весілля не буде: 8 зіркових пар, які розійшлися перед самим вівтарем
Селебріті
Весілля не буде: 8 зіркових пар, які розійшлися перед самим вівтарем
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Фешн
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі Людини-павука. Фото
Лавсторі
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі "Людини-павука". Фото
Сімейне життя - це робота: Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Лавсторі
"Сімейне життя - це робота": Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової Білявки в законі
Селебріті
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової "Білявки в законі"
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
Селебріті
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала: дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
Селебріті
"І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала": дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Фешн
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Більше матеріалів