Тігіпко бореться з зайвою вагою за допомогою голки

15 листопада 2007, 14:16

Ще у 2004-му Сергій Тігіпко був активним гравцем української політики. Імідж банкіра і реформатора тоді міг вивести Тігіпка на один ринг з Віктором Ющенком. Проте боротьби за президентське крісло між ними так і не сталося. Тодішній президент Леонід Кучма обрав своїм наступником Януковича...

Після подій 2004-го Тігіпко повністю відійшов від політики, зосередившись на бізнесі. Цього року він продав свій "Тас Комерцбанк", поклавши до кишені 735 мільйонів доларів.

Тепер один з найбільших українських багатіїв живе у своє задоволення. В нещодавньому інтерв'ю журналу "Zefir" любитель Кустуріци і Карвая, екс-віце-прем‘єр і екс-міністр економіки Тігіпко зізнався, як лікується уночі, любить актив та панічно стежить за власною вагою.

"Відпочинок для мене - тільки активний. Мені потрібно пірнати, плавати, кататися на лижах, бігати. Якщо я зупиняюся у готелі, то зі спортзалом", - каже він.

"Приблизно по тижню у сезон катаюся то на лижах, то на човні у Середземному морі - обов‘язково із заходом у максимальну кількість маленьких містечок. І ще влітку ненадовго виїжджаю до моря, найчастіше в Італію", - додає Тігіпко.

Сергій Тігіпко розповів, як любить відпочивати

За словами екс-голови Нацбанку, йому цікаво бувати там, де до цього не був, де є достатня кількість музеїв, екскурсійних маршрутів. Проте такі активні відпочинки іноді спричинюють і шишки на голові Тігіпка.


"Відпочиваючи у Монтікатіні, я жодного дня не сидів на місці - і за дванадцять днів об‘їздив всю Тоскану. Бачив, де жив Леонардо да Вінчі, подивився Сієну, дізнався, що таке Піза. Я навіть боляче вдарився чолом об Пізанську вежу і запам‘ятав її добре", - посміхається бізнесмен-бджоляр.

При цьому Тігіпко зауважив, що на екстремальні подвиги, його навряд чи заманиш. "Я ще Землею не налюбувався. Мало бачив. І не дуже я люблю всілякі ризиковані речі на кшталт парашутів та дельтапланів", - каже він.

Екс-голова Нацбанку, як і раніше, зайнятий надмірно. "Більше місяця на рік не відпочиваю... І більше поки не хочу", - зізнається він. Проте часу на поповнення невеличкої колекції вин Тігіпко знаходить.

Від екстриму екс-віце-прем‘єр і екс-міністр економіки не в захваті

"Я досить добре знаю, чого хочу, і орієнтуюся у вині Нового світу, Австралії, Південної Африки, Чилі, Італії чи Франції. Тому частіше беру пляшку без дегустації", - попереджає екс-міністр.

"А вино, одразу можу сказати, погане не п‘ю, надаю перевагу червоному тосканському. А якщо під шашлик, то можна і напій міцніший... Я, до речі, такий вид відпочинку теж люблю: готую, розпалюю багаття, печу картоплю чи варю уху - це моє", - додав він.

Причому, як з‘ясувалося, куховарство для Тігіпка - як бальзам на душу: "Готувати я дуже люблю, тому на вихідні можу легко приготувати все, окрім супу, починаючи від салату й закуски і закінчуючи основною стравою".

Та й попоїсти всіляких делікатесів та смакоти екс-віце-прем‘єр любить.

"Проте існує одне "але": вага, за якою я слідкую дуже скрупульозно. Навіть жартую, що можу їсти все, що завгодно у будь-яких кількостях, але щойно моя вага починає зашкалювати, то "беру циганську голку і зашиваю собі рот". І тоді приводжу вагу до норми", - поділився він секретом.

Водночас він зізнався, що любить куховарити

Благотворно впливає на Тігіпка і читання. Щоправда, в основному на робочому столі бізнесмена лежать стоси робочої документації та бізнес-преси. Однак:

"Звісно, я цікавлюся книжковими новинками, намагаюся читати все цікаве, що виходить російською. У тому числі й модну літературу, як Муракамі і Бегбедер. І зараз привіз з Москви валізу новинок", - поділився бізнесмен.

А любить він читати в основному те, що не читав раніше: наприклад, думки та висловлювання кінорежисерів, інтерв‘ю із ними. Проте настільної книжки у Тігіпка все ж таки нема.

"Але у житті кожній людині доводиться приймати важкі рішення. У такі хвилини я беру "Собаче серце" і під каву за ніч перечитую цей роман, накладаючи його персонажів на образи з дуже симпатичного однойменного фільму", - зізнається Сергій.

Бізнесмен по секрету розповів, що іноді робить уночі

Причому ця повість Булгакова впливає на утікача з політики як справжні ліки.

"Засинаю під ранок, але прокидаюся абсолютно здоровою людиною. У цій книзі стільки оптимізму, булгаковського гумору, гарних точних і тонких висловів, що вона прекрасно лікує. Перевіряв вже разів п‘ять-шість", - уточнює Тігіпко.

Схоже, Сергій Тігіпко знайшов для себе своєрідний "лікувальний засіб". Можливо, варто було б порадити щось подібне і комусь з його екс-колег по світу політики.

За матеріалами "Zефіра"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів