Кільчицька натякнула на свої приховані тату і плани про дітей

25 січня 2008, 13:46
Інтернет-прес-конференція у п‘ятницю за участю заступника мера Києва Ірени Кільчицькою стала для журналістів справжнім одкровенням.

Ще б пак, одна з передових дам КМДА розповіла про такі інтимні подробиці, як кількість тату на її тілі. А також Кільчицька повідомила, що Черновецькому мали перевірити голову, а вона подумує про ще одну дитину.

Під час прес-конференції на "Хрещатику" Ірена Реонольдівна заявила, що наразі мер столиці почувається задовільно "наскільки це можливо у такій атмосфері". Додатковою інформацією стали відвідини Черновецького невропатологом...

"У понеділок його відвідував невропатолог, а вчора або в середу він повинен був пройти обстеження на МРТ (магнітно-резонансна томограма)", - повідомила вона.


Разом з тим Кільчицька заявила, що від госпіталізації "космічний" мер відмовився ще минулої п'ятниці, безпосередньо після рокової сутички із міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.

Кільчицька повідомила, що після бійки з Луценком Леоніду Черновецькому мали перевірити голову

До речі, мер Києва, за словами секретаря Київради Олеся Довгого, досі перебуває на лікарняному. Після того, як Луценко зацідив посадовцю по голові і по "місцю, яким пишається кожний чоловік", Черновецькому непереливки...

Однак потому Ірена Реонольдівна перейшла на більш м‘які і безхмарні теми. Так Кільчицька повідомила, що чудово готує, "як українську, російську, так і арабську, грузинську кухні".

"Але роблю зараз це дуже рідко, оскільки у Києві існує велика кількість закладів громадського харчування, і просто немає сенсу це робити", - додала вона.

Ірена Реонольдівна, виявляється, знатна куховарка

Тим більше, за її словами, за кордоном заступник мера буває нерідко, "і у вільний від основної роботи час".

"Мені подобається Франція, але найулюбленіша країна - Україна, в якій я себе почуваю дуже комфортно", - додала Ірена Реонольдівна.

Проте ці знання не йдуть в ніяке порівняння із тим, що Кільчицька розповіла про татуювання на своєму тілі. Заступник мера заявила, що їх у неї п‘ять і додала, що "журналістам вдалося сфотографувати тільки одне".

Кільчицька також уточнила, що "і для журналістів, і для держслужбовця цього достатньо", та підкреслила, що не шкодує і навіть планує зробити корегування.

А також Кільчицька шокувала аудиторію уточненням: у неї на тілі цілих 5 тату!

Нагадаємо, навесні 2007-го року ТаблоID сфотографував на нозі у Ірени Реонольдівна маленьких сонечок. Цікаво, якої ж форми і де саме інші тату на тілі Кільчицької, та хто надихнув заступника Черновецького на такі тілесні подвиги.

Щоправда, Ірена Реонольдівна заявила, що кумирів у неї точно немає, і вона "нікого прямо не наслідує".

"Але є люди, які мені по-справжньому подобаються і подобається все, що вони роблять. Приміром, Мадонна", - навела вона приклад.

Ірена Реонольдівна зацінила Мадонну

Що ж до сімейних питань і особистого життя Кільчицької, жінка відповіла, що "достатньо часу приділяє обом своїм дітям", грає з ними вранці і увечері і максимум часу присвячує у вихідні дні.

І думає про третю дитину...

"У мене зараз дві дитини - моя дочка і дівчинка, яку я взяла під опіку. Моїй - 11 місяців, а Вікторії - 3 місяці. У ролі матері бути дуже приємно, і я думаю про ще одну дитину", - додала Ірена Кільчицька, яка кілька місяців тому тимчасово "всиновила" "контрабандну дівчинку".

"Мої діти будуть отримувати освіту там, де житиму і працюватиму я. Діти повинні жити разом з батьками. Поки ні про яку іншу країну, окрім України, мова не йде", - додала Кільчицька.

Окрім того, Ірена Кільчицька вкотре встигла підтвердити свою репутацію жінки не надто скромної. Так, відповідаючи на питання "Хто найкращий політик у КМДА?", вона сказала:

"Якщо не враховувати першу фігуру у КМДА, то кращого менеджера, ніж я, я не знаю. Це нескромно, але це правда". До того ж Кільчицька зазначила, що "у КМДА політики взагалі немає, там є держслужбовці, тобто чиновники".

Фото Марії Масіч, ТаблоID, "УНІАН" та з сайту "Бульвара Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів