Ірена Кільчицька збирає папочку в рай

30 січня 2008, 17:30
У ході чергового інтерент-чату заступник київського мера Ірена Кільчицька знову потішила аудиторію всесвітньої мережі.

Крім заяви в дусі "краще м'ясо - ковбаса" тільки в автомобільному аспекті, епатажна дама розповіла про свою міфічну ідею сучасного "Титаніка" і про папку, яку вона збирає в рай.

Кільчицька готує папку для подорожі в рай

Так, на питання, чи не виникало у неї бажання продати хоч одну зі своїх автівок, а виручені гроші передати для онкохворих дітей, Кільчицька парирувала:

"Для того, щоб передати гроші для хворих і нужденних, як дітей, так і дорослих, у мене немає необхідності продавати машини. Я достатньо витрачаю коштів на благочинність. Все підшиваю до папки, з якою збираюся відправлятися у рай".


Питання, яким розраховували докорити і присоромити багатійку з команди Черновецького, не влучило у ціль. Вочевидь, людина, яка ставила це питання, не знала головного:

"Мені практично не буває соромно", - уточнила у ході чату на "Лізі" Кільчицька.

До речі, відповідь про улюблену марку автомобіля у Ірени Реонольдівни вийшла досить симпатичною.

"Мені подобається марка машини Вертоліт, тому що іншим видом транспорту зараз добиратися проблема", - начебто б і з гумором зазначила вона.

Найкращий автомобіль - це Вертоліт, впевнена дама з бригади Черновецького

Торкнулися у ході інтернет-конференції і житлової проблеми. На питання, чи буде колись у нашій країні доступніша ціна на житло або кредити на нього, Кільчицька видала наступне:

"Для того, щоб за нашого з Вами життя була більш доступна ціна на житло, а також інші важливі законодавчі ініціативи випущені, я б зробила наступне: знайшла б інвестора на будівництво сучасного "Титаніка", поміняла б напис на "Ноєв ковчег", запросила б туди багатьох політиків, які вже застоялися, чиновників та інших "видатних діячів", які заважають розвитку України заради своїх особистих інтересів, і відправила б їх у далеке плавання".

Вкрай цікаво, хто б виявився серед перших пасажирів такого "Титаніка-Ноєва ковчега"....

Наразі Кільчицька мріє про сучасний "Титанік", на якому б відправила "у далеке плавання" віджилих політиків

Крім того, Ірена зробила щиросерде зізнання. "Мені подобається, коли мені ставлять особисті питання", - сказала вона і з задоволенням відповіла на запитання про своє "далеке поетичне минуле".

"На рахунок далекого минулого... Мені ж не 80 років. Тож вірші я писала не в такому вже й далекому минулому", - підкреслила мерська дама.

"Наразі муза мене відвідує, але я її спрямовую у трошки інше творче русло, наприклад, мені подобається займатися дизайном інтер'єра, і я всім своїм друзям допомагаю в цьому питанні", - поповнила вона інформацію про свої таланти.

Ірена не лише куховарити вміє, а й вірші писала

Вочевидь, саме завдяки любові до питань про особисте, Кільчицька вкрай докладно, але все ж таки не прямо, відповіла про вартість своїх дорогих сережок.

"Дуже цікаве питання. Але я, на жаль, навіть не можу зрозуміти - його поставив чоловік чи жінка. Якщо його поставив чоловік, то я скажу, що сережки коштують достатньо, і я вам бажаю, щоб ви могли дозволити собі зробити такий подарунок своїй дівчині або дружині", - початку вона.

"Якщо це питання поставила жінка, то я скажу: ці сережки коштують рівно стільки, скільки гідні витримати мої вуха. Купила я їх за свою зарплату ще до приходу в мерію", - завершила відповідь Ірена Реонольдівна.

Також Кільчицька вже не вперше повторила, що вважає себе "дуже культурною і добре, і правильно вихованою людиною".

Заступник мера носить сережки, які гідні носити її вуха, та любить себе

"Раніше я на це питання відповідала так: я народилася і виховувалася в інтелігентній родині, але життя внесло свої корективи. Якщо зі сторони вам вбачається інше, може бути, в якихось випадках це просто необхідність", - додала вона.

Що стосується, дитячого питання, Кільчицька, як і тиждень тому, нагадала, що взята під її опіку дівчинка так само живе у неї і набирає вагу. І поки остаточно не буде вирішена її ситуація, маля буде жити у Реонольдівни.

Фото Марії Масіч, "Фокуса", "Утра"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів