Ассія Ахат, Білик і Горбачова відправляють дітей на шашлики до Нікітіна

1 квітня 2008, 10:08

Колись давно Ассія Ахат відклала убік скрипку, з якої починала свою кар'єру, і взялася за мікрофон. З тих пір Ассія гріється хоч і не в дуже яскравих, проте все-таки у променях слави.

Однак крім участі в традиційних блакитних вогниках на телебаченні і виступів у палаці "Україна", із приходом на естраду Ассія здобула ще дещо. Тепер серед її подружок - Оля Горбачова та Ірина Білик.

Зірки настільки здружилися, що проводять ледве не всі вихідні разом.

"Стабільно у неділю родинами ми збираємося на дачі в Горбачової. Іра Білик із сином Глібом і Оля з Юрою Нікітіним і дочкою Полінкою. Це моя родина", - каже співачка в інтерв'ю "Бліку".


Оля і Ассія люблять потеревеніти під шашлики

Найчастіше зоряне "сімейство" збирається на шашлики.

"Я, Оля та Іра намагаємося випровадити своїх дітей на чолі з Нікітіним робити шашлики, а самі в цей час балакаємо. Білик - справжнє НЛО! А Олька - запекла щебетуха! Компанія в нас - не просто весела, а бомба!", - розповідає Ассія .

Білик у компанії Ассії Ахат і Олі Горбачової - "справжнє НЛО"

Про свого молодшого сина співачка розповідає з задоволенням і присвячує йому більшу частину інтерв'ю. Він у неї - "не по роках розвинутий хлопчик".

"Одного разу, коли синочку було всього 3 рочки він зі сльозами просив нас з чоловіком купити йому газонокосарку. Ну, скажи, навіщо такій маленькій дитині газонокосарка? При тому, що живемо ми на четвертому поверсі!", - розповідає Ассія .

Але бажання сина - закон. Дитячу газонокосарку батьки замовляли спеціально за кордоном, "а вихідними, у той час, як усі діти гуляли, виходили в двір косити траву".

Ассія Ахат любить наряджатися і оголювати своє тіло. Тому й тренується

А ще, каже Ассія, хоча часу на маленького сина в неї не завжди вистачає, є одна річ, яку вона завжди виконує сама, без допомоги няньок. Співачка дуже любить читати сину казки. А якщо добре попросити, то прочитає й дорослим.

Однак якщо діти в співачки - тема улюблена, то питання чоловіка - закрита. Як пише "Блік", останнім часом Ассія з чоловіком практично не спілкуються. Сама ж вона від питань на тему свого благовірного, власника мережі "Фуршет", відмовилася.

Ассія Ахат хоче бути сексуальною

Натомість Ассія дуже турбується про своє тіло. Каже, якщо є красива фігура, то чому б її не показати?

"Я завжди намагаюся сексуально виглядати. Завжди виходжу з дому доглянутою, красивою. І не тому, що професія того вимагає. Я ж жінка і повинна подобатися чоловікам!", - каже вона.

Не забула співачка і перемити кісточки своїм колегам по сцені в стилі кращих традицій українського шоу-бізнесу. Дісталося від Ахат "групі підтримки" Ані Лорак на "Євробаченні".

На думку співачки, "усі, хто їде з Кароліною - просто хочуть пропіаритися за її рахунок", "не враховуючи, звичайно, її близьких друзів, таких, як Подкопаєва".

Ассія любить потусуватися

Проте найбільше дісталося від Ассії покровителю Ані Лорак Філіпу Кіркорову.

"Кіркоров... Він - не кращий знак цього конкурсу. Я цим не хочу його образити - ми дружимо. Але Філіп ніколи і нічого безкоштовно робити не буде! А також не буде займатися тим, у чому не бачить майбутнього успіху і великих грошей", - каже співачка.

Проте "великих грошей" в українському шоу-бізнесі, на її переконання, не водиться. Тому на що розраховує Філя, невідомо.

Фото "Сегодня", прес-служби Ассії Ахат

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів