Кільчицька ні з ким з чоловіків жити не хоче, але хоче багато дітей

16 травня 2008, 11:12
Жодного дня без Кільчицької! Ірена Реонольдівна знову тішить журналістів коментарями з приводу батька своєї дитини і чоловіків взагалі.

"Так! Я чекаю другу дитину. Але заміж не збираюся", - заявила заступник Леоніда Черновецького газеті "Жизнь за всю неделю".

"При цьому я не лише не бажаю у майбутньому вступати у шлюб, але й взагалі ні з ким з чоловіків жити не хочу", - ошелешила Ірена Реонольдівна любителів до двозначних реплік.

"Я не лише не бажаю у майбутньому вступати у шлюб, але й взагалі ні з ким з чоловіків жити не хочу"

Незважаючи на такі сміливі заяви, ім‘я батька чи батьків її дітей Кільчицька вперто замовчує. Пояснення ж дає таке:


"Заборонених тем для мене не існує. Але я не бажаю робити комусь додатковий піар". Нагадаємо днями ТаблоID вже цитував слова жінки, згідно яких вона взагалі не впевнена, чи у її дітей один і той же батько.

Окрім того, Ірена Реонольдівна додала, що навіть вагітній їй не бракує кавалерів. "Чоловіки мене оточують завжди", - зауважила вона у коментарях газеті.

А доля матері-одиначки з двома дітьми, додала Ірена Реонольдівна, її абсолютно не лякає, навпаки, навіть приваблює.

Кільчицькій, за її словами, уваги чоловіків завжди вистачає

"Я хочу мати багато дітей, тож лишитися одною з двома дітьми на руках я не боюся", - запевнила Кільчицька.

"Сподіваюся, що зможу народити і третю дитину. Якщо не буде можливості, то всиновлю. Але пізніше, щоб у неї була хоч у пару років різниця з моїми дітьми", - поділилася мерська дама з "Сегодня".

"Мені подобається бути вагітною, хоча це фізично нелегко, навіть елементарно ходити складніше. Але це дуже умиротворений, гарний стан", - нагадала вона виданню.

Ірена Реонольдівна вже планує третю дитину?

Тим часом Ірена Реонольдівна взялася за штудіювання літературного доробку Федора Михайловича Достоєвського.

"А зараз от вирішила перечитати Достоєвського. Недавно у журналі прочитала дуже цікаві біографічні дані про нього, і він зацікавив мене як особистість", - розповідала у нещодавньому інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні" вагітна жіночка.

"Причому купувати мені цього автора і не потрібно - вдома вистачає його творів: у мене дуже гарна бібліотека, частково вона залишилася від батьків, частково я доповнюю. Є і досить рідкісні видання та збірники", - похвалилася вона.

Кільчицька вдарила по Достоєвському

Щоправда, як додала тоді Ірена Реонольдівна, останнім часом крім газет у неї нічого більш об'ємного читати не виходить. Каже, може читати, тільки коли вилітає на відпочинок. Тоді "бере із собою безліч літератури".

Свою однорічну доньку Моніку Кільчицька також не забуває привчати до літератури.

"Я їй читаю багато дитячих книг, казок, у тому числі українською мовою. Причому зараз є книги з якимсь музичним супроводом. І Моніка дуже любить танцювати під них: я починаю читати, відразу включаю на книжці кнопку, і Моніка пускається у танок", - посміхається заступник Черновецького.

Кільчицька каже, її дочка Моніка любить музичні книги і танцювати

А улюблений персонаж Моніки, за словами її мами, - Кінг Конг: "Моніка дуже добре вміє показувати, як лякає Кінг Конг".

Яким буде улюблений персонаж другої дитини Ірени Реонольдівни, сподіваємося, дізнаємося з часом. Поповнення у родині мерської дами очікується вже у серпні. А от стать дитини Кільчицької, як і те, хто її батько, - поки таємниця.

Фото Дмитра Амідова для ТаблоID, фото Дмитра Коваленка для журналу "Публичные люди", фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів