Шпигунські пристрасті та ніжна душа Шуфрича

22 травня 2008, 14:27
Цікаво, але представниця Партії регіонів Ганна Герман у дитинстві вирізнялася більшою "агресивністю", аніж її соратник екс-міністр з надзвичайних справ Нестор Шуфрич.
Шуфрич любив ведмедя

На відміну від пані Герман, Нестор Іванович не доводив до того, щоб його іграшкові друзі "помирали" через недбалість. Він або просив віддати цяцьки у ремонт, або "пристрелював".

"У мене було улюблене буре ведмежатко", - зізнався "Сегодня" екс-міністр і одразу уточнив:

"Я з ним не спав, він завжди сидів у кріслі поруч з моїм ліжечком". За словами Нестора Івановича, "було це десь до школи".


"Він був моїм другом досить довго. Його не раз ремонтували. Коли з нього вже пап'є-маше пробивалося, я переживав і просив, щоб його ремонтували", - викриває свою чутливу дитячу душу епатажний екс-міністр.

Проте не лише ведмедиком цяцькався Нестор Іванович. Любив Шуфрич і справжні хлоп'ячі іграшки: автомати, кулемети, солдатики, військові машини і танки.

Шуфрич запевняє, що не спав з ведмедем

"Що стосується ігор, то улюблені - козаки-розбійники, войнушки, причому завжди був "нашим". Нам потрібно було поділитися на дві команди, і я любив діяти відповідно до історичної справедливості й вигравати", - згадує скандальний регіонал.

Окрім того, Шуфрич зізнався у шпигунських схильностях.

"А ще дуже любив "зарницю", це вже було у школі. Я завжди був розвідником, задача якого була захопити штаб, поки розверталися основні дії на умовному фронті", - вдався у спогади Нестор Іванович.

Шуфрич у дитинстві захоплював штаби

"Ще любив піжмурки і дуже любив спортивні ігри, причому усі: і хокей, і футбол - все, що було пов'язано з рухом, мені дуже імпонувало", - додав регіонал.

Наостанок Нестор Іванович розповів, що йому також подобалося збивати консервні банки. І він дуже старався.

Фото Макса Левіна для "24", фото "Ліги" та фото прес-служби Міністерства надзвичайних ситуацій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів