Скрипка про політику в Україні: весь цей цирк треба цінити

23 травня 2008, 11:47

Фронтмен "ВВ" Олег Скрипка розповів про жінок, які йому подобаються, зізнався, навіщо фарбує волосся і заявив, що впарити ікони Путіна йому неможливо.

Також улюбленець багатьох глядачів проекту "Танці з зірками-2" зізнався, що відкритий для чорного піару, а їздити на "Мерседесі" чи "Порше" - це вульгарно.

Скрипка тусовки не дуже любить. Чому? Бо від них часто-густо відгонить вульгарщиною і штучністю. На цю тему рокер навіть розповів історію зі свого минулого.

Відбулася вона у 1992-му, коли він щойно приїхав до Парижа, і його запросили на прийом на Єлисейських полях, в один зі старовинних готелів Парижа "Жорж П'ятий".


Скрипка не надто любить світські тусовки

"Там мали зібратися богема, аристократія, тобто of the top французького суспільства. У мене почалася паніка, бо я не мав костюма. Ну, я серйозно напружився і зорганізував собі гарний, стильний, двобортний костюм, який сидів на мені просто ідеально", - почав свою оповідь "УНІАНу" Олег.

"Я прийшов туди, тусую і думаю: чому я почуваюся якось незручно? І тут я побачив, що я єдина людина, яка в костюмі, - усі були в драних джинсах і светрах. Тому що це була справжня богема. І всі ці рюші, костюми, сукні, "сваровскі" - це просто вважається банальщиною", - підсумував Скрипка.

"Взагалі їздити на "Мерседесі" чи на "Порше" виглядає вульгарно. А коли я приходжу на наші вечірки - це для мене просто вульгарно", - додав музикант.

Лідер "ВВ": "Їздити на "Мерседесі" чи на "Порше" вульгарно"

Скрипка також зауважив, що на наших вечірках багато людей приходять просто попіаритися, "і потім з такими поганими, червоними пиками виходять десь у журналах, газетах, бо наші журналісти люблять зафіксувати фото, на якому в тебе крива пика".

Також лідер гурту "Воплі Відоплясова" попередив: "...Ясно, якщо я когось критикую, то я вже відкритий для серйозного, чорного піару".

Що ж до проблем насущних, то Скрипка як сумлінний громадянин неодмінно піде голосувати на мерська вибори. "Та я піду обов'язково, але чесно скажу, просто не знаю за кого голосувати, я в розпачі. Є люди, на яких би я поставив, але вони не пройдуть", - всміхнувся співак.

Олег: "Якщо я когось критикую, то я вже відкритий для серйозного, чорного піару"

Він також розповів, що якось давав інтерв'ю одному з московських телеканалів і говорив про політичну ситуацію в Україні.

"...Я починаю розказувати, як ми тут уже втомилися від політичних перипетій, від політичних шахраїв, від постійних виборів... А цей російський журналіст на мене дивиться такими очами й каже: "У вас є вибір!" - переповів Скрипка.

"Тоді я просто подивився на нас їхніми очами і зрозумів, що весь цей цирк треба цінити. Бо поки наші політики займаються своїми піруетами, країна розцвітає, в Україні спостерігається серйозне економічне зростання", - підсумував Олег.

Насправді, як вважає Олег, "зараз в Україні влади немає". "Я погоджуся з Путіним, він сказав, що України як держави просто немає, її не існує, є громадянське суспільство. Бо якби була Україна як держава, то Путін не міг би собі дозволити сказати, що України не існує як держави. Тобто він би відповідав за свої слова", - сказав Скрипка.

Скрипка: "Якби була Україна як держава, то Путін... би відповідав за свої слова"

Разом із тим рокер поділився власною філософією життя. Для Скрипки, за його словами, головне, завжди мати свою думку чи хоч намагатися її формувати.

"Якщо ти не хочеш бути ментальним і культурним рабом, потрібно будувати свої стереотипи. Наприклад, існує якийсь стереотип, його потрібно просто перевірити на твоє ВТК (відділ технічного контролю), - якщо він тобі підходить, ти його приймаєш або сприймаєш з критикою", - впевнений лідер "ВВ".

"Наприклад, я ношу хрест, я християнин, але я не є християнський фанатик, і мені впарити ікони Путіна неможливо", - дав роз‘яснення Скрипка.

Олег також зізнався у своїх дитячих комплексах і розповів про свій "рудимент". Так, на питання, чому співак постійно фарбує волосся, він відповів:

"Гадаю, це в мене такий рудимент залишився від моїх епатажних часів. Мій перший колір був синій, потім чорний, вишневий, баклажановий, червоний, рудий, жовтий і зелений, тобто в мене на голові були всі кольори. Навіщо я це роблю? Мабуть, тому що я артист, якби я не був артистом, я б не фарбував волосся".

Скрипка: "Я християнин, але... мені впарити ікони Путіна неможливо"

А жінки Олегу Скрипці подобаються різні. Проте, якщо йдеться про жінку для шлюбу, то це: "Жінка, яка може створити комфорт у будинку. Починаючи від комфорту ментального, інтелектуального, духовного, закінчуючи комфортом на рівні борщу, млинців і народжування дітей. Даруйте, але я людина дуже практична", - пояснив співак.

Водночас Олег, за його словами, гадає, що жінкам подобається не часто, проте все ж і таке трапляється.

"Зізнаюся, у мене був комплекс, у школі я вважав, що в мене негарна, неспортивна фігура і що я жінкам не подобаюся. Я не був супермодним, мажорним хлопцем, не носив найновіші джинси, навпаки - був естетом, слухав рок-музику", - поділився співак.

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" зізнався у своєму комплексі

"Але пізніше я зрозумів, що такий тип чоловіків, як я, жінкам теж подобається, просто потрібно знайти свою половинку", - сказав він.

Між іншим, окрім того, що "ВВ" незабаром промчиться Америкою, нагадаємо, що 21-22-го червня у Києві на Співочому полі пройде традиційний етнофестиваль "Країна Мрій".

За матеріалами "УНІАНу"

Фото "УНІАНу" , "Газеты по-киевски", "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів