Віра Брежнєва хоче ще дітей і чоловік у неї не останній?

6 червня 2008, 14:32

Екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва розповіла, за що їй соромно у житті і скільки дітей вона хоче. Окрім того, білявка зізналася, що зверталася зі своїми проблемами до психолога, а на багатії Михайлі Кіпермані, можливо, не зупиниться.

"Ніколи не кажи ніколи! Але поки що мене не цікавлять інші чоловіки. Хай вони не ображаються, але це так", - зізналася Брежнєва в інтерв‘ю "Жизни за неделю".

Стосовно чоловіків Віра зауважує: "Ніколи не кажи ніколи!"

Причому, розповідаючи про свого нинішнього обранця, бізнесмена Михайла Кіпермана, Віра сказала: "Ми почали спілкуватися, дружити, потім я зрозуміла, що це моя людина, що ми з ним - одне ціле, що я хочу з ним бути. Я не знаю, чому я його обрала. Багатьом людям не подобається мій вибір. І це нормально!"


До речі, Брежнєва - достатньо самокритична і запевняє, що у неї є недоліки і у зовнішності, і в характері. "Та чоловіки постійно кажуть мені у житті: "З тобою нестерпно! Як з тобою важко!" Але покажіть мені того, з ким легко та безтурботно?!" - зізнається екс-"ВІА-Гра".

"Звісно, я намагаюся удосконалюватися, але не завжди виходить. Я навіть зверталася з цією проблемою до психолога. У мене три роки тому був період не дуже добрий - загальної дисгармонії, мені певний час було просто некомфортно", - прямо каже вона журналістам.

Брежнєва розповіла, що зверталася з проблемами до психолога

А ще Віра, за її словами, не може бути із чоловіками, які заробляють менше за неї.

"Я не спілкуюся з такими людьми. У мене коло спілкування - це певний прошарок, люди з певним статусом. Я обертаюся серед самодостатніх мужчин, які так чи інакше заробляють як мінімум більше мене", - каже вона.

"Ось, наприклад, я їжджу на машині, тому не потоваришую з людиною, яка їздить на метро. Я там просто не буваю! Я можу, можливо, подружитися з даїшником, але апріорі - це класова ненависть - вони ж не переварюють людей, які їздять на хороших машинах", - продовжує думку білявка.

Екс-"ВІА-Гра" не спілкується з чоловіками, які заробляють менше за неї

"Загалом, дуже мало варіантів, щоб я закохалася в якогось ботана чи бідного художника - хоча це, вірогідніше, все ж творча людина", - підсумовує Брежнєва чи то Галушка.

Якщо з чоловіками поки ситуація у житті артистки відносно стабільна, то бажання народити дитину ще не раз - постійне: "Звичайно! Я хочу дітей ще як мінімум двох!"

Нагадаємо, у Віри вже є маленька дочка Соня. У її вихованні, за словами Брежнєвої, брала участь уся її сім‘я, тому вийшов такий собі "син полку". Дочка, між іншим, ревнує маму до її чоловіків, вимагає більше уваги. Каже: "Я - твоя дочка, ти повинна мені приділити увагу. Ти навіщо мене народжувала?"

У Віри вже є дочка Соня і вона хоче ще

Віра також запевнила, що заробляє не надто багато - забезпечує собі життя, але без надмірностей. "Не будемо оголошувати суму, податкова не спить. Але я не заробляю на квартири, на будинки", - додала вона.

А машина і квартира, які є у Віри, з‘явилися у неї, за її ж словами, "за допомогою мужчини". Каже, вона і сама могла б це собі забезпечити, бо у "ВІА Грі" був "чудовий заробіток". Але довелося б підзатягти пасок і економити.

У Брежнєвої, як вона розповіла, незакінчена вища освіта. Але доучуватися шикарна блондинка не збирається:

"Вважаю, якщо мені щось треба вивчити, я підтягну свої знання завдяки спеціалістам, до яких можна звернутися приватно. А п‘ять років ходити стукатися у кабінети, отримувати вищу освіту..."

Брежнєва не збирається йти довчатися у вузі

Зізналася Віра й у тому, за що їй соромно. У юності вона працювала на ринку у своєму місті, у себе в районі. Коли була вже дорослішою, влаштувалася працювати у магазин, в овочевий відділ.

"...Мені було, чесно кажучи, соромно. І соромно не тому, що я цим займаюся, а тому що усі ходять, зазирають, шушукаються. Я вважаю, що це не моя проблема, це моя справа, як я заробляю собі на життя", - впевнена вона.

А зараз, за словами Віри, вона вже виросла з Попелюшки і перетворилася на прекрасну принцесу. Але брудної роботи, запевняє, не боїться:

Віра розповіла, за що їй соромно у минулому

"Можу прати, прибирати, прасувати, можу чистити картоплю. Якщо це потрібно, звісно, якщо це не у випадку, коли я прийшла втомлена додому, рухнула на диван - чого я буду сама це робити, якщо у мене є помічниця, яка чудово з цим справляється і отримує заробітну платню".

Фото Дмитра Амідова та фото з сайту www.verabrezhneva.com


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів