Віра Брежнєва "закосила" під Мадонну. ФОТО

4 квітня 2008, 12:40

Гардеробні казуси продовжують переслідувати зірок. Якось ТаблоID уже писав про "гламурний інкубатор", на який часом перетворюється тусовка українських зірок.

Але якщо раніше українські селебрітіз змагалися між собою, то вже зараз вони починають "косити" під світових mega-star.

Ідеться про колишню ВІА-ГРУ і дружину бізнесмена Михайла Кіпермана Віру Брежнєву (Галушко), яка замахнулася на стиль самої Мадонни.


Нещодавно дівчина знялася для глянцевого журналу "In Style".

Упродовж фотосесії Брежнєва приміряла на себе одяг чи не усіх модних брендів: Dolce&Gabbana, Fendi, Gucci, Prada, Moschino, Chanel.

Брежнєва на обкладинці "In Style"
Саме з останньою сукнею з органзи від французького будинку моди і стався казус. Поки Брежнєва знімалася для "In Style", інша мегазірка світового масштабу Мадонна з'явилася на обкладинці травневого "Elle" у точнісінько такій самій фіолетовій сукні.

Брежнєва у квітневому In Style у сукні Сhanel
Мадонна у травневому Elle у тій самій сукні
Знайдіть хоча б одну відмінність
Для In Style Брежнєва знялася в Італії, на курорті Амальфи.

Незважаючи на те, що дівчина не завжди встигала поснідати в готелі і готувала мюслі з молоком прямо на знімальному майданчику, вона під час фотосесії була весела й усміхнена, пише " Комсомольская правда в Украине ".

Навіть якщо фотограф забував включити музику - Брежнєва співала сама. Цей гарний настрій передався і знімкам.

В інтерв'ю журналу Віра сказала, що не любить урочисті вечірні сукні, надаючи перевагу коктейльним. Тому видання пішло їй назустріч і для фотосесії "Віра у щасті" обрало переважно легкі і кокетливі вбрання.

Фото з журналу "In Style", розміщені на "Spletnik".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів