У Волкова тепер є спадкоємець, але він хоче ще. Фото

23 червня 2008, 10:49

Нещодавно в епатажного політика, помічника колишнього президента Леоніда Кучми, майстра міцного слівця, мисливця і власника шкарпеток від Brioni Олександра Волкова з'явилася нова регалія. Він став батьком-героєм.

Як повідомили ТаблоIDу у прес-службі Волкова, на днях дружина подарувала йому сина.

Це четверта дитина в сім'ї Волкових, але перший хлопчик. Спадкоємцеві дали ім'я Олександр - друзі подружжя Волкових називають його Олександр Другий.


Героїчний батько з першим сином

Про довгоочікуваність події свідчить те, що батько малюка вже думає про його майбутнє. Каже, не хоче, щоб спадкоємець займався політикою.

"Я викупався в цьому по вуха і знаю, що політика - це найбрудніша справа. Я не хотів би, щоб мій син цим займався. Бачу його розумним хлопчиком, а далі він сам вибере свій шлях", - каже Волков.

Подружжя Волкових з малюком

З усього видно, що на хлопчика 60-річний політик чекав дуже давно. Волков зізнався, що перш, ніж узяти дитину на руки, кілька разів перепитав лікарів, чи дійсно це син. А переконавшись на власні очі сказав:

"Я безумно щасливий!"

Волков довго не міг повірити, що в нього хлопчик

Але на досягнутому максималіст Волков вирішив не зупинятися.

"Дружина приходить у напівнепритомний стан, коли чує це, але я, звичайно ж, хочу ще дітей!", - каже він.

За словами Волкова, під час пологів він не був присутній - перебував у сусідній кімнаті і хвилювався, очікуючи на появу малюка на світ.

Волков вже няньчиться з малюком

"Коли він народився, абсолютно всі лікарі прийшли і сказали: Олександре Михайловичу, син - ваша копія! І це підтверджує моя дружина, Майя", - розповів Волков.

Фото прес-служби Волкова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів