Наталка Могилевська хоче дітей і сумує за Кучмою

23 червня 2008, 18:30

Зірка "Шансу" і "Танців з зірками" Наталя Могилевська нещодавно взялася за новий проект - стала продюсером "Фабрики зірок". Проте якщо хтось думає, що відтепер співачка віддасться цій справі на 100%, то глибоко помиляється. Сидіти на місці Могилевська, як і раніше, не збирається.

Попереду у Наталки - новий альбом, кліп, власна школа і... діти. А от чого не буде найближчим часом в житті Могилевської, то це відпустки і переїзду до Москви.

"У моєму творчому житті починається період під назвою "Реал О-О-О"... Що тут означає буква "О" - поки секрет. Кліп на цю пісню зніматиметься 27-го червня, а сама пісня в ротаціях з'явиться через тиждень-другий. І це буде заявочною піснею мого нового альбому.

"А у громадському житті я стаю продюсером "Фабрики зірок", - розповідає Могилевська сходу всі новини в інтерв'ю "УНІАН".


При цьому Наталка не збирається відпочивати. У перервах між концертами і зйомками вона бачитиме хіба що київські сосни.

"Я викрутилася - винайняла заміський будинок. І кожну вільну годину, якщо вона є, їду туди. Там - басейн, птахи співають... Мене природа лікує, за півдня під соснами я відновлююся так, наче тиждень відпочивала на морі. Чесне слово!", - каже Могилевська.

У Могилевської, як завжди, наполеонівські плани на життя

Так само не збирається вона й хворіти, незважаючи на те, що тиждень тому їй зробили операцію на руці.

"Зараз я ходжу зі швами, і найбільша моя проблема - вмиваючись, не забути, що вони в мене є", - каже Могилевська.

Крім сосен, цього літа Наталку рятуватиме улюблений фрукт - черешня.

"У мене на полуниці алергія. А ось черешні я їм кілограмами. Також люблю вареники з вишнями - це моя улюблена страва, яка залишилася з дитинства. Черешні я можу їсти в будь-якому вигляді. Навіть якщо вони вже зіпсувалися, я все одно їх їстиму чи зварю компот. І в мене, можна сказати, починається депресія, коли вона відходить", - каже вона.

Могилевска каже, що реалізувалася майже на 90%, але великий проект ще попереду
А от про плани на майбутнє Могилевська хоча й не мовчить, проте усі її розповіді зводяться до досить розпливчастих фраз.

"Я ще в років 15-16 знала, що передусім я хочу реалізуватися в кар'єрі такою мірою, аби моєму чоловікові було справді комфортно жити зі мною. Аби зі справжнім задоволенням стала мамою, стала дружиною, достатньо приділяла часу сім'ї. Щоб мене не тягнуло сьогодні працювати, а завтра бути з родиною", - каже вона.

Проте зі слів Могилевської таки стає зрозуміло, що, як і багато жінок, вона мріє про сімейний затишок і дітей.

"За моїми відчуттями, я реалізувалася сьогодні майже на 90 відсотків, тобто мені залишилося знайти вільні гроші для того, аби не заробляти їх творчістю. Цього мені буде цілком достатньо, а решту часу я приділятиму дітям. А коли вирощу їх, хочу створити школу. Але відразу, бо, як правило, учителі розриваються між своїми дітьми й чужими", - розповіла Наталка.

А від пропозицій підкорити Москву Могилевська відмовляється на відсіч.

Кірков кличе Могилевську в Москву

"Зараз мене кличуть у Москву, мої пісні там дуже популярні. Одна - популярна завдяки серіалу, інша - "Полюби меня такой" - крутиться в кожній аптеці, російські зірки її цитують... Але Росія не розуміє, хто це співає", - каже вона.

"Філіп Кіркоров каже мені: "Ти що, божевільна, чому ти не їдеш у Москву? Навіть я, каже, не можу отримати шість ротацій на тиждень на "Русском радио"... Та ти божевільна!"

"А я не хочу туди їхати. Правда! Я дуже люблю Київ, у мене тут дуже багато планів щодо свого розвитку: будую свою студію, продюсерський центр. Мені це все так цікаво! Я прекрасно заробляю, мені вистачає", - розповіла Могилевська.

І хоча вона визнає, що, аби зробити великий проект, грошей їй поки що бракує, все-таки шукатиме "українські інвестиції".

Могилевська думає, що лише Кучма може "все розрулити"
А от іти в політику Могилевська не збирається, тому що не бачить, як може на неї вплинути.

"Проте відчуваю тільки одне - що в Україні немає сильного лідера, який був при Кучмі і який би зміг усе розрулити", - впевнена вона.

Не змогла уникнути Могилевська й питань про свою зовнішність.

"Я не вважаю, що моя краса - головна моя фішка (сміється). Я дуже вільна в цьому, я хіпі. Якби не моя професія, я б ніколи не носила нарядні сукні", - каже вона.

Могилевська додає, що страшенно не любить "носити ці безглузді каблуки, діаманти".

"Тобто ця вся краса і гламур ніколи не були моїми, моєю головною фішкою", - зізнається співачка.

Фото Дмитра Амідова, "УНІАН" та фото з сайту http://mogilevska-fan.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів