Співаюча благодійниця Камалія стала "Місіс Світу-2008"

30 червня 2008, 17:49

Що тільки не робила співачка далеко не першого ешелону Камалія для того, щоб потрапити на перші шпальти газет і в музичні хіт-паради. І кліпи знімала, і навіть намагалася стати актрисою. Найбільше ж Камалії довелося "світитися" на тусовках. Проте нічого не допомагало.

І от нарешті сталося. У понеділок життя Камалії круто змінилося. Її почали показувати по телебаченню, про неї загомонів увесь інтернет.

Тепер Камалія стала ще й "міскою"
А все через те, що українська співачка несподівано виграла конкурс краси. І не простий, а всесвітній.

"У фіналі конкурсу "Місіс Світу-2008", що цього разу проводився у Калінінграді, перемогла представниця України Наталя Шмаренкова", - повідомила у понеділок вдень російська служба Бі-Бі-Сі.


У шоу, організованому на сцені обласного Драматичного театру, брали участь конкурсантки з 40 країн світу.

Як виявилося, під нікому невідомим ім'ям "Наталя Шмаренкова" ховалася співачка Камалія.

Як сказано на офіційному сайті Камалії, артистка боролася з сімдесятьма учасницями, а вигравши, стала власницею діамантової корони.

І ще один сюрприз. Виявляється, за Камалію вболівала донька президента Віталіна Ющенко.

"Недарма донька президента Віталіна Ющенко побажала Камалії завоювати діамантову корону. Камалія, долаючи всілякі перешкоди і складності на своєму шляху, виявивши мужність і силу волі, у чесному змаганні перемогла численних претенденток на це високе звання найкращої", - йдеться у повідомленні сайту.

Камалія довго чекала на момент слави

Сама ж Камалія каже, що перемога відкриє для неї більше можливостей для того, щоб займатися благодійністю.

"Мені 31 рік, але я досі не маю дітей. Для мене мої діти - це діти всього світу. Я допомагаю всім дітям і давно займаюся благодійністю у різних країнах. Для мене перемога в конкурсі відкриє більше можливостей", - зізналася сама Камалія в інтерв'ю російському телеканалу НТВ.

Камалія навіть у ліжку зі своїм пуделем

"Місіс Світу", задумана 30 років тому американським бізнесменом Девідом Мармелом, є конкурсом краси, у якому змагаються заміжні жінки старші 18 років з усього світу.

Ще півроку тому світським левам було незрозуміло, "кому потрібна ця Камалія?"
Місія конкурсу - привернути увагу громадськості до значимості сімейних цінностей.

При цьому організатори кажуть, що зовнішність для конкурсанток - не головне. Обираючи кращу з конкурсанток, члени журі підкреслюють, що ні довжина ніг, ні розмір талії, ні вік у цьому конкурсі значення не мають.

Камалія зі своїм чоловіком-пакистанцем на грудневому балу

"Участь у конкурсі продовжує життя жінці як потенційній королеві краси. Наявність дітей, родини і дрібних зморшок тільки вітається", - каже виконавчий директор конкурсу "Місіс світу-2008" у Росії Наталія Венгер.

Фото Анни Андрієвської та Дмитра Амідова, а також фото Бі-Бі-Сі, з офіційного сайту Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів