На "Людині року" Кравчук і Квартал смалили про леді Ю і коаліцію

24 березня 2008, 09:37

У столичному палаці "Україна" у суботу Юрій Горбунов і Ольга Сумська у ролі ведучих ділили сцену з представниками "95-го кварталу". Роль Володимира Зеленського і Жені Кошового полягала у тому, аби урочиста церемонія вручення премій "Людина року-2007" не відгонила занудністю.

"Людина року-2007" стала вже 12-ою церемонією вручення премій

Її ведучими стали Ольга Сумська та Юрій Горбунов. Причому акторка, як подейкують, цього вечора носила на собі діамантів на 4 мільйони доларів
Так, "Творцем року" було названо кінорежисера Кіру Муратову . Проте замість відомої одеситки на сцену за нагородою вийшов її актор з фільму "Два в одному" Богдан Ступка . Саме йому вручив "золотий вогонь Прометея" екс-президент Леонід Кучма.

Кучма віддав премію Кіри Муратової Богдану Ступці

"Газетою року" було визнано "Факти і коментарі", а "Журналом року" - "Фокус".


Коли Світлана Леонтьєва оголошувала переможця у номінації "Газета року", схоже, сама здивувалася

Михайло Воронін вітав кращий журнал

"Торговою маркою року" стала ТМ "Єврокредит". Премію у номінації "Аграрій року" отримав член наглядової ради "Олсідз-Україна" В'ячеслав Петріщев.

Наталя Розинська вітала переможця у номінації "Торгова марка року"

Дружина екс-міністра економіки Марина Кінах цього вечора теж виконувала роль жінки-привітальниці - для кращого аграрія, члена наглядової ради "Олсідз-Україна" В'ячеслава Петріщева

"Меценатом року" було названо голову наглядової ради Міжнародного фонду пам'яті "Бабин Яр" Олександра Лойфенфельда.

У номінації "Мецента року" Ігор Воронов пролетів, а переміг Олександр Лойфенфельд

Для читачів ТаблоID не стало новинкою відверте декольте президента модельного агентства Влади Литовченко у сукні від Roberto Cavalli. Проте, можливо, такий живописний вид став приємною несподіванкою для "Промисловця року" - голови правління ВАТ "Сумихімпром" Євгена Лапіна.

Декольте Литовченко - не новинка для читачів ТаблоID, проте, можливо, стала такою для "Промисловця року" Євгена Лапіна (ліворуч)

Бютівцю-супермену Сергію Терьохіну випало вітати симпатичну даму. Він вручив премію у номінації "Менеджер року" генеральному директору групи компаній "Fim" Оксані Єлмановій.

Супермен Сергій Терьохін вітав "Менеджера року"

Без бійки, як то кажуть, теж не обійшлося. Щоправда, суто символічної. Ще перед початком церемонії близько п‘ятдесяти представників Народного руху України і Конгресу українських націоналістів пікетували будівлю палацу "Україна". Йшлося про протест проти висунення голови Вінницької обласної держадміністрації Олександра Домбровського як номінанта на премію через низку проблем, що існують у Вінницькій області.

Проте, Домбровського таки було названо "Регіональним лідером року". Вогонь Прометея до нього донесла його колежанка - "київська обласна шефиня" Віра Іванівна Ульянченко. Від голови - голові.

Гламурна Віра Іванівна вітала лауреата у номінації "Регіональний лідер року"

Ним став голова Вінницької обласної держадміністрації Олександр Домбровський. Хоча були й ті, хто був проти

Закривав перше відділення Кличко-старший. Віталій разом із дизайнеркою Діаною Дорожкіною привітав із титулом "Міський голова року" мера Ялти Сергія Брайка.

Віталій Кличко і дизайнер Діана Дорожкіна стали заключною парою першого відділення "Людини року"

Вони вітали "Міського голову року" - мера Ялти Сергія Брайка

Окрім того, у першому відділенні "Людини року" Богдан Ступка і Руслана Писанка вручили кінорежисерові Володимиру Бортку спеціальну премію за особливі заслуги.

Руслана Писанка, користуючись нагодою, хотіла поцілувати режисера Володимира Бортка

Також спеціальний приз від "Комсомольської правди" "Кумир українців" перепав співачці Наталці Могилевській.

Наталку Могилевську відзначили окремо

А послу Казахстану в Україні Амангельді Жумабаєву дали спеціальну міжнародну премію у сфері дипломатії.

Жулай видала премію послу Казахстану

У другому відділенні "Людини року-2007" після легкого музичного вступу на сцену вітати "Фінансиста року" вийшла олімпійська чемпіонка і тусовщиця Лілія Подкопаєва. Разом із першим заступником головим Нацбанку Анатолієм Шаповаловим.

Подкопаєва і перший заступник голови Нацбанку Шаповалов вітали чоловіка, якому Володя Зеленський не захотів продати светр на аукціоні

Пара вітала Дениса Горбуненка, молодого голову правління ВАТ "Родовід Банк". А Зеленський тим часом з балкону зали жартував у мікрофон:

"Давос - це місце, де раз на рік збираються жебракуючи українські мільярдери і обговорюють, як же ж тяжко жити в Україні і що з цим робити".

Так, "Фінансистом року" став голова правління ВАТ "Родовід Банк" Денис Горбуненко

"Лідером страхового ринку року" було названо голову правління ЗАТ "Європейський страховий альянс" Володимира Шевченка. Йому нагороду вручала голова національного комітету "Міс Україна" Лілія Кузнєцова.

Голова національного комітету "Міс Україна" Лілія Кузнєцова допомагала вітати кращого страховщика

"Лідером страхового ринку року" став голова правління ЗАТ "Європейський страховий альянс" Володимир Шевченко

Дуже симпатичним виявився епізод з врученням міжнародної премії за видатний внесок у розвиток культури і мистецтв народному артисту Росії, поетові й автору пісень Максиму Дунаєвському.

Телеведуча ТРК "Ера" Тетяна Гончарова зауважила, що саме його пісню з фільму "Мері Попінс, до побачення" вона наспівує щодня. А Дунаєвський розповів, що відомий хіт з "Карнавалу" "Позвони мне, позвони!" він написав вдома у свого друга Юрія Рибчинського

Дунаєвський наголосив, що він не лише москвич, а й справжній москаль, але супер-хіт "Позвони мне, позвони!" написав вдома у Рибчинського

Казус трапився під час оголошення переможця у номінації "Юний талант року". Телеведуча "5-го каналу" Лариса Губіна спершу оголосила таким Павла Зіброва. Публіка зареготала.

Лариса Губіна з "5-го каналу" і Парцхаладзе спробували пожартувати... Бідний Зібров

А коли Губіна на пару із мільйонером Левом Парцхаладзе спробувала виправити помилку, Кошовий, Зеленський і Горбунов продовжували жартома наполягати на Зіброві.

Проте приз таки пішов у правильні руки. Володаркою "вогню Прометея" стала Наталя Краснянська, власниця гран-прі "Слов‘янського базару-2007".

"Юним талантом року" стала Наталка Краснянська зі "Слов'янського базару"

Коли на сцену вийшла отримувати свою премію співачка Камалія, зал розчулився не на жарт. Білявка отримала премію "Місія доброї волі" і почала розповідати про Пакистан та його стражденних мешканців, чиїми долями вона перейнялася.

Особлива білявка Камалія, як назвав її Видрін, розчулила зал

Вітати благодійницю Камалію вийшла свіженька "Міс Україна-Всесвіт" Елеонора Масалаб та член конституційної ради при президенті Дмитро Видрін.

Причому Видрін відзначив, що Камалію як співачку в Україні ще недооцінили, і додав: "Камалія відноситься до тих білявок, які вміють не тільки брати, а й віддавати".

Видрін впевнений, що як співачку Камалію в Україні ще недооцінили

Розмірковуючи над ще однією назвою премії "Людина року" "Вогонь Прометея", Кошовий все ніяк не міг дати собі ради:

- Слухай, а чому премія "Прометея"? - питав Женя

- Бо Прометей забрав вогонь у Бога і віддав його людям, - відповідав Зеленський.

Цілий вечір жартували "квартальщики" Лисий та "мер"-Зеленський

- Ну то це все одно що забрати у багатих і віддати бідним! Треба було назвати цю премію "Робін Гуд року", - наполягав Женя.

- Ні, Робін Гуд року це у нас Юлія Тимошенко, - відповідав Зеленський.

Після такої веселої перепалки "Підприємцем року" було названо голову правління групи компаній "ТЕКТ" Вадима Гриба. Вітали переможця дружина мецената і підприємця Ігоря Воронова Тетяна Рамус і медіа-магнат Борис Ложкін.

Рамус і Ложкін поздоровляли "Підприємця року" голову правління групи компаній "ТЕКТ" Вадима Гриба

"Після слів Камалії важко говорити - здається, ніби чимось не тим займаєшся", - пожартував Гриб. Йому, до речі, до всього вручили ще й маленьку модель літака зі справжнього золота.

Грибу здалося, ніби він "чимось не тим займається"

"Я за два тижні буду пірнати на Північному полюсі. Можу взяти його з собою, сфотографувати і презентувати вам", - всміхався задоволено супер-підприємець.

А тоді після маленького вступу в дусі "У шоубізнесі люди пропадають. Не як, а де: у ресторанах, на тусовках..." було оголошено монстрів шоубізу. Міжнародної премії у сфері культури і мистецтв удостоїлися брати-музиканти Костянтин і Валерій Меладзе.

Валерій Меладзе зізнався, що це перша церемонія, на якій його брат Костя досидів до моменту вручення премії. Братів було відзначено міжнародною премією у сфері культури і мистецтв

Вручаючи премію братам, "Міс Україна 1997" Ксенія Кузьменко нагадала, що ще щось пам‘ятає зі шкільної програми. Асистував Кузьменко вітчизняний композитор Олександр Злотник.

Плюс дісталася Костянтину й Валерію спеціальна премія від Бориса Фельдмана. "Щоб вшанувати двох видатних українських братів Меладзе... Адже прізвище Меладзе, як сподіваюсь, і Фельдман, - справжнє українське", - жартував він.

"Міс Україна 1997" Ксенія Кузьменко жарутвала, використовуючи знання шкільної програми

А коли Валерій співав для всіх пісню "Параллельные" українська співачка Ольга Крюкова дивилася на нього з залу так, ніби ці паралельні дістали її, а не його.

Екс-президент Леонід Кравчук, який піввечора просидів по сусідству із Леонідом Кучмою, з чемпіонкою Стеллою Захаровою оголошував "Журналіста року". І хоча Стелла ледь дострибувала до мікрофона, все ж було чутно, що переміг у номінації ведучий з "1+1" Олесь Терещенко.

"Журналістом року" у сфері електронних ЗМІ став ведучий з "1+1" Олесь Терещенко

Кравчук також без жартів не обійшовся. Колишній президент запропонував ініціювати номінацію "Загадка року" - спеціально для демократичної коаліції.

Його вітали гімнастка Стелла Захарова і екс-президент Леонід Кравчук

І нарешті "Спортсменом року" було названо чемпіона світу з боксу за версіями IBF та IBO Володимира Кличка.

Красуня Маша Єфросініна привітала Володимира Кличка - він став "Спортсменом року"

"Образити чемпіона з боксу може кожен. Проте не кожен встигає вибачитися", - тихо пролунало з балкону голосом Євгена Кошового.

"Не бійтеся, хлопці, ви далеко сидите і у вас гумор хороший", - заспокоїв "квартальщиків" спер-боксер, всміхаючись. Премію Володимиру вручили Маша Єфросініна та Володимир Семиноженко.

Фото Дмитра Амідова

Про те, що сталося з Леонідом Кучмою у барі і як зникають екс-президенти, читайте незабаром на ТаблоID...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів