Руслана спілкується в Америці звіриною мовою

2 квітня 2008, 12:13
Завоювання Америки - річ не проста і вимагає жертв. На них і пішла вітчизняна "дикунка" Руслана, переїхавши на заморський материк.

В Америці співачці ведеться не надто легко - бракує українського сала, а розмовляти з деким доводиться просто таки звіриною мовою.

Після того, як Лижичко підписала контракт із американськими продюсерськими компаніями Ego Works та Recording-Worner, вона облаштувалася у Штатах. Там, Руслана винайняла трикімнатні апартаменти у Майамі Біч.


При цьому на тій же чужині з‘ясувалося кілька нюансів. Виявляється, єдина страва, яку смачно вміє приготувати українська зірка - це омлет.

"Насправді, омлети в мене рідко - тільки тоді, коли я готую сама... Просто, це єдине, що в мене виходить швидко й смачно", - пояснює "Бліку" співачка.

А взагалі-то, за зізнанням Руслани, вона замовляє сніданки й обіди в ресторані - з доставкою.

"Але їжа там далека від українських ідеалів. Після неї хочеться ум'яти шматок гарного сала", - сміється Лижичко. Каже, нерідне там усе, смак інший.

Окрім того, іноді Руслана поснідати просто забуває. А її американські друзі жартують, що розгадали секрет її стрункої фігури - весь фокус у забудькуватості.

Ще один цікавий момент стосовно перебування співачки в Америці пов‘язаний із її хатньою прибиральницею.

Дівчина, яка прибирає квартиру Руслани, звідкись із Південної Америки і розмовляє виключно португальською.

Лижичко ж, не бажаючи залишити молоду дівчину без роботи, намагається знайти з нею спільну мову. Врешті все виливається у мову жестів і якихось диких звуків, схожих на крики тропічних птахів. За словами очевидців - справжнє шоу.

"Це не найстрашніше. Таке спілкування навіть веселить", - коментує Руслана. А найважчим для співачки все ж залишається часовий момент. Важко Руслані перемикатися на годинниковий пояс Західної півкулі.

За матеріалами "Бліка"

Фото "Бліка" та прес-служби Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів