Діти Герман бояться, що вона потруїть кішок?

14 липня 2008, 10:30

Разом із зізнаннями щодо своєї зовнішності, регіоналка Ганна Герман розповіла, що треба зробити, аби на наступний день вона не прийшла на роботу.

Окрім того, "віщунья" з племені Віктора Януковича розповіла про те, як жартують над її кулінарними здібностями діти, і хто став її спадкоємицею.


Так, на питання журналістів газети "Факты. События и люди", чи любить вона вина, пані Ганна відповіла:

"Тільки добрі. Але не можу випити більше 50 грамів. Тому що від моєї улюбленої бабусі я успадкувала мігрень. Вино має бути дуже добрим, щоб, випивши 50 грамів, я завтра прийшла на роботу. Можу собі іноді дозволити".

Аби Ганна Герман не дійшла до роботи, її треба підпоїти

При цьому, як саме вибирає саме те вино, Герман сказати точно не змогла.

"Не знаю. Напевне, мої пращури розбиралися у цьому напої. Але я завжди знала на смак, яке вино добре, а яке - не дуже. Це як музика", - спробувала пояснити вона.

"Я закінчила всього чотири класи музичної школи. На більше мене не вистачило. Тому що мій вчитель музики своїх учениць гладив по руках. І я страшенно його боялася. Тільки через цей страх його доторків закинула заняття. Але коли вперше почула Гайдна, одразу сказала: "Це Гайдн". Так само впізнала Шопена. Я не знаю, звідки це, але звідкись-то знаю, де добре вино, а де - погане. Це у мені просто живе", - вела далі регіоналка.

Так само "просто живе" у Герман, з огляду на все, і любо до кулінарного мистецтва й кухні. Каже, куховарити і вміє, і любить.

Пані Ганна у дитинстві боялася вчителя музики, який гладив по руках дівчаток

"Страшенно люблю. Бувають неділі, коли я дуже щаслива. Згадую свій дім, маму, яка у вихідні завжди куховарила. І якщо мої діти, особливо молодший син, погоджуються у ці дні побути з нами, я стараюся наліпити вареників, спекти пиріг, зварити борщ..," - розповідає штучна блондинка ПР.

"Якщо ж діти не приїжджають, чоловік просить: "Аня, я прошу тебе, не заходь на кухню". Просто після моєї готовки прибирати доводиться йому. Тому коли ми одні, він запрошує мене пообідати у місті", - пояснює пані Ганна.

Щоправда, за її власним зізнанням, діти також не поспішають просити її щось зварити-спекти.

"Вони теж просять: "Мамо, не треба заходити на кухню". Молодший син Роман каже: "Коли спечеш пиріг, ти його не викидай через вікно. А раптом що... Буде бігти кішка, з‘їсть пиріг. Шкода тварину..." У нього такі жарти", - запевняє Герман.

Чоловік і діти Герман просять її навіть не заходити у кухню...

"Хоча мої страви завжди дуже хвалять. Але вони впевнені, що я бездарна кухарка та домогосподарка, це все - не моє, і я не повинна цим займатися. Але чим сильніше рідні мене відмовляють, тим сильніше мені хочеться довести їм зворотне", - одразу додає регіоналка.

Попри все такі жарти пані Ганну, за її словами, не ображають:

"Вони роблять це по-доброму. І я знаю: мене люблять, навіть якщо я не вмію готувати.... Навіть якщо я ображуся, це все одно нічим не закінчиться. Ображуся, посиджу ображена, тоді сама на себе переображуся..."

Діти регіоналки впевнені, що вона "бездарна кухарка та домогосподарка"

А два місяці тому Ганна Герман стала ще й бабусею. Каже, ще не встигла це усвідомити.

"Дитя таке маленьке, таке безпомічне. Коли вперше взяла на руки онука, було таке враження, що повернулася на багато років назад і тримаю на руках свого сина", - ділиться вона в інтерв‘ю.

"Малюк народився 4-го травня, одразу після Великодня. Його забирали з пологового 9-го травня. У мене, як завжди, не було часу - я була на зустрічі з ветеранами. Але, приїхавши додому, зав‘язала на візку онука георгієвську стрічку. Її не відв‘язують до цього часу", - розповідає регіоналка.

Три тижні тому онука Ганни Герман хрестили. Хрещеною мамою стала Віра, дружина депутата Юрія Бойка (крайня ліворуч). На фото також сама Герман з сином, онуком та невісткою

"Кілька разів ми бачилися. Я тримала його. Він у мене навіть засинав на руках! Сподіваюся провести відпустку разом із ним", - ділиться Герман.

Назвали ж хлопчика, за словами соратниці Віктора Януковича, Миколою - на честь батька Герман.

"Вибір зробив син, теж, до речі, Микола, і невістка. Я ніколи не втручаюся у життя своїх дітей, не намагаюся впливати на їхній вибір. У нас так заведено. Хоча ім‘я мого старшого сина обирала моя мама, а другого - свекруха. Я погодилася із ними", - розповідає пані Ганна.

Бабуся Герман планує відпустку з онуком

"Я взагалі м‘яка. Вдома з усіма у всьому погоджуюся", - запевняє вона.

Також зізналася Герман, що було у неї "потаємне бажання" - аби народилася онучка.

"Коли чекала на першу дитину, усі у моїй родині хотіли хлопчика. Тому що у мого батька було три доньки, і він мріяв про сина. Коли ми з сестрами виходили заміж, кожна сподівалася народити синів. Так і сталося. Молодша сестра шість років тому здійснила це бажання - народила Даринку. Я її хрещена. Досі думала: якби у мене була онучка, я б змогла передати свої мрії, які не здійснилися. Але народився хлопчик. Чудово! Тож поки що моєю спадкоємицею залишається хрещенка", - переповіла депутатка сімейні тонкощі.

Ганна Герман: "Я взагалі м‘яка"

Із появою онука, за словами Герман, "раптом на задній план відійшли усі справи":

"Все, що вважала найголовнішим, чому намагалася приділяти більше часу, раптом стало дуже дрібним у порівнянні з тим, чи заспокоїться дитини, засне вона чи ні".

Каже, коли ростила своїх дітей, у неї були інші життєві пріоритети. А єдине, про що Герман, за її зізнанням, у своєму житті шкодує - "про те, що не мала часу для своїх дітей".

Фото Анни Андрієвської, фото "Ліги", "Фокуса", "Телекритики" та з сайту www.kompromat.kiev.ua та фото "Факты. События и люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів