Герман щодня ходить до перукаря і не проти зробити пластику

9 липня 2008, 17:03

"Регіональна" дама Ганна Герман досить рідко вражає відвертими розповідями "про особисте". Але якщо починає відкривати інтимні таємниці, її розповідь завжди виходить емоційною і захоплюючою.

Якщо в попередньому відвертому інтерв'ю Герман розповідала переважно про чоловіків, то тепер її зізнання стосуються її самої. Так, газеті "Факты. События и люди" вона розповіла все про експерименти над своєю зовнішністю.

"Взагалі, я вважаю: виглядати ляльково-ідеально - дурний тон. Тим більше для політика. Політик не повинен багато часу приділяти своєму зовнішньому вигляду. Це значить, що він менше часу приділяє своїй роботі. Для мене важливо поєднувати свій внутрішній стан із зовнішнім виглядом. Якщо я розгублена, то і зовні маю бути такою ж. Якщо "скута" - тоді на мені строгий костюм. Я вже у тому віці та статусі, коли маю право сама диктувати моду", - каже вона.


Герман не любить красивих жінок

Більше того, депутатка вважає, що дуже красиві жінки зовні менш цікаві як особистості.

"Родзинка з‘являється від якихось переживань, страждань, комплексів. Такі жінки, як правило, багато працюють над собою і з віком дозрівають, а не старіють. Я не люблю дуже гарних, лялькових людей. Ні чоловіків, ні жінок", - зізнається вона.

"Я дивлюся на світ, і на жінок у тому числі, чоловічими очима. У жінці має бути щось, що пробуджує інтерес. Це можуть бути руки, вуха, очі, зуби. Для мене важливий голос. Особливо у чоловіків. Може, тому що багато пропрацювала на радіо. Я сприймаю людину по голосу. Можу не пам‘ятати її обличчя, але ніколи не забуду голос", - додає "регіоналка".

От такою Герман була у 29...

Далі йдуть більш інтимні подробиці догляду за зовнішністю. Рецепт привабливості від Герман - крем під очі, вранці й ввечері.

"Це необхідно. Але це все, що я вважаю за необхідне робити", - каже вона.

А от свої експерименти з волоссям і зачісками Герман підвела під банальний привід. Каже, часто фарбується, бо вже майже сива.

"Оскільки я брюнетка, то відрослі корені на темному волоссі стають помітні вже через два тижні після фарбування. Значить, треба знову півтори-дві години просидіти у перукарні.

Стільки часу для цієї процедури у мене немає. Тому я вирішила стати білявкою і зекономити свій час. Сивину не так видно і я можу майже місяць не фарбувати волосся. Це дуже практично", - каже вона.

Герман поставила чоловіку умову, щоб в неї щодня був перукар

Проте, судячи з усього, нові зачіски і колір волосся для Герман - це давня пристрасть на межі з залежністю.

"Коли я виходила заміж за свого другого чоловіка, він мені сказав таку річ: "Дипломати заробляють небагато, ти маєш бути готова, що ми будемо жити досить скромно". Я відповіла, що є лише одна річ, без якої я не можу обійтися, - це щоденне відвідування перукаря. Він пообіцяв мені це. І слова свого дотримав. Моїми перукарями завжди були чоловіки....", - зізнається вона.

Незважаючи на те, що фарбується Герман раз на тиждень, до перукаря сходити раз на день для неї - справа свята. Каже, почала це робити одразу після того, як відрізала косу після закінчення школи.

"З того часу вимушена щодня відвідувати перукарню, бо якщо не укласти моє густе волосся, виглядаю, як Анжела Девіс з копною на голові. Вранці мені потрібно лише 15 хвилин, щоб зібратися. І 25-30 хвилин - для укладки. Ці 45 хвилин - мій час. І я його нікому не віддам, навіть онуку", - каже вона.

"Лише у своєму глухому селі можу ходити у хустці чи заколювати волосся. Перукар для мене - як щоденний душ", - зізнається "регіоналка".

Герман любить змінювати зачіски і фарбуватися, бо сивіє

А от за своєю вагою Герман не стежить. Каже, ніколи не сиділа на дієтах, хоча щодня про них думає.

"Подумаю і кажу собі: життя коротке. Між обов‘язковим і приємним обираю друге", - зізнається у своїх слабостях депутатка.

Проте обмежувати себе Герман вміє. Але недовго.

"Я не перебірлива і обходилася без багатьох речей. Можу вести спартанський спосіб життя. Проте якщо це від мене не вимагається, то й не обмежую себе ні в чому. Про дієту приємно поговорити. Але не більше", - каже вона.

"Екстремальним" схудненням Герман ніколи й не намагалася займатися. Навіть перед відпусткою.

"Це мені вже не допоможе. Крім того, тепер я можу вибирати такі пляжі, де нікого немає. І, до речі, не люблю засмагати, тому що одразу згоряю. Моє місце - у тіні", - каже вона.

Герман не псує собі життя дієтами

Від обговорення кольору волосся і ваги Герман плавно переходить на очі. Каже, окуляри для неї - не модний аксесуар, а проста необхідність.

"Якось різко почав падати (зір). Це сталося через безперервну роботу на комп‘ютері. Я довго відтягала момент купівлі окулярів. Чоловік навіть читав мені вголос, бо вечорами я сама вже літер не бачила. Але щойно він починав читати, я одразу ж засинала. Тоді чоловік сказав: "Аня, куп собі окуляри". Я так і вчинила. І тепер мені значно легше", - каже вона.

А от вдягти лінзи для Герман - справжня каторга. "Регіоналка" каже, що страшенно боїться їх сама вдягати.

Від пасажів про догляд за фігурою і волосся Герман проводить чималий екскурс у нетрі свого гардеробу.

Колись вона зізналася, що улюбленою маркою одягу для неї є "Marni". А тепер каже, що одяг за кордоном ніколи не купує.

"Закордоном не купляю. Адже це або ділові поїздки, коли неможливо ходити по магазинах, або відпочинок. І тоді мені шкода витрачати час на шопінг. Найчастіше я роблю це у Києві. Буває, випадає у мене вільна годинка, я йду в магазин, де працює мила баришня на ім‘я Катя. Іноді нам вдається підібрати щось. Буває, вдома комбіную речі, які неможливо поєднати. Іноді виходить непогано, іноді - невдало", - каже вона.

Герман: "Пластика? Мені б не завадило!"

А от далі пішли зізнання, які проливають світло на тонкощі стилю Ганни Миколаївни.

"Я часто вдягаю речі задом наперед. Навмисне! І тоді мої помічники цікавляться: "Ви читали у модному журналі, що на церемонію "Оскара" відома голлівудська акторка прийшла в одягненому задом наперед піджаку?" У мене є сукня з синім бантом, який повинен бути попереду. Я його "обернула" назад. Вийшло оригінально", - шокує Герман.

А от високі підбори вона не любить. Каже, на низькому ходу - набагато зручніше пересуватися.

"Не хочу залежати від автомобіля. Коли надягаю "шпильки", а іноді я повинна це робити, не можу довго і далеко ходити. Якось на інтерв‘ю у парку біля Верховної Ради я взула туфлі на високих підборах і одразу обідрала їх об виїмки між цеглинками. І далі - хоч боса! А мені ще на роботу. Також на "шпильці" не можеш швидко перебігти з вулиці Липської до Верховної Ради. Слід красиво йти, нести себе, а у мене на це нема часу. Я не повинна думати про свої ноги. Не ноги - головне. Для мене головне - голова. Тому я так часто ходжу до перукаря", - засміялася Герман.

На цьому місці зізнання "регіоналки" з "квіточок" починають перетворюватися на "ягідки".

Виявляється, "регіоналка" не проти змінити зовнішність. Простою мовою - зробити пластичну операцію. Однак про те, чи робила вона вже якість маніпуляції такого роду - мовчить, мов партизан.

На питання, чи наважилася б вона зробити пластику, Герман самокритично заявила: "Не завадило б!". Але є одне "але".

"Ну, якщо б не боялася операцій та ускладнень, якби у мене був час, то, можливо, погодилася б на таке втручання. Не секрет, що приходить час, коли жінці потрібно щось робити зі своїм обличчям. Я б прибрала мішки під очима. Коли закрадаються такі думки, одразу згадую фразу мого чоловіка, що немає старих і молодих жінок - жінка або є, або її немає. Весь час за неї хапаюся. Думаю: може, я є навіть з колами під очима! І відкладаю візит до хірурга", - зізнається Герман.

Герман зізналася, що часто вдягає речі задом наперед

Поки ж "регіоналка", судячи з її слів, не гребує іншими методиками омолодження. Проте якими вона користується, так і не зізналася.

Ще одна перепона для Герман на шляху до хірурга - це час. "Так, але хто позичить мені для цього час? Я знаю, у кого позичити гроші, але абсолютно не розумію, у кого позичити трохи часу", - зізнається вона.

Але згодом Герман таки заспокоює і уходить від теми. "Мені дійсно комфортно такою, яка я є. Якби дуже хотілося операцій, супердогляду, я б цим займалася. Але навіщо я маю робити над собою зусилля? Я не збираюся більше виходити заміж (сміється). І абсолютно байдуже, що про мене говорять з приводу того, як я виглядаю. Поки у мене є більш цікаві справи", - каже соратниця Януковича.

Пані Ганна не любить "шпильки" і їй байдуже, що говорять про її зовнішній вигляд
Наприкінці інтерв'ю Герман намагається відійти від зовнішності і продемонструвати свій багатий внутрішній світ.

Судячи зі слів "регіоналки", вона вважає себе мудрою жінкою.

"Коли жінці багато років, у неї є життєвий досвід, вона може щось передбачати. Крім того, у мене гостра інтуїція. І сплав інтуїції та досвіду дає мені можливість бачити більше, ніж хтось інший", - філософствує вона.

Каже, колись вона передбачила, що Віктор Янукович вдруге стане прем'єром.

"У 2005-му році я була впевнена в цьому. Я тоді сказала Віктору Федоровичу: "Настане день, коли знову увійду у кабінет прем‘єр-міністра і у ньому побачу вас". Він тоді посміхнувся, нічого не сказав. Але коли це все сталося, зайшла до нього і подякувала: "Дякую, що ви тримаєте слово". Тепер у нього є ще один обов‘язок переді мною. Я повинна зайти ще в один кабінет, але про це пізніше... " - туманно пророкує Герман-Ванга.

Фото Сергія Тушинського, Андрія Мосієнка, взяті з "Факты. События и люди", а також фото "Публичных людей", Анни Андрієвської, Дмитра Амідова, "Телекритики"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів