Найголовніше у житті для Влада Ями - душ, дівчина та мобілка

10 вересня 2008, 11:34

Чи не най сексі-пепсі танцюрист проекту "Танці з зірками" Влад Яма у нещодавньому інтерв‘ю підказав жінкам шлях до свого серця. Але при цьому зізнався, що якщо раптом опиниться на безлюдному острові головне, щоб там був душ. Ну, а потім вже дівчина і ще дещо...

"Найкраще себе уявляю на безлюдному острові. І то сумніваюся. Просто я дуже люблю чистоту, свій душ. Приходжу додому і відразу біжу туди - незалежно від того, скільки разів на день це буває. Я згоден жити без їжі, без даху над головою, без телевізора, але без душу буде важко", - чесно зізнався "Комсомольській правді в Україні" Влад Яма.

Яма може голодувати і жити на вулиці, але не стерпить без душу

Але майже одразу танцюрист додав, що ще б, певно, не зміг би обійтися: "Без коханої дівчини і мобільного телефону. А вже їжу можна було б дістати з їхньою допомогою".

Каже, від голоду б точно не помер - має ж там бути якась трава, плоди на деревах... Та й пополювати можна було б.


На безлюдний острів Влад взяв би душ, дівчину і мобілку

"Коли я дуже голодний, мені досить і шматочка свіжого хліба", - додав потім Влад. До речі, не так давно він від душі поласував маминим яблучним пирогом. Та й, буває, його дівчина Ліля, також балує свого коханого ревнивого танцюриста.

"Останній раз це був романтичний сніданок. Ми традиційно відзначали черговий місяць з дня нашого знайомства, і вона приготувала мені рис з морепродуктами, що я дуже люблю. Для мене це було несподіванкою - це нова для неї страва. Щоб її приготувати, вона встала на дві години раніше за мене. З огляду на те, що ми обоє любимо виспатися на вихідних, це справді великий подвиг", - гордо сказав Яма.

Владова Ліля одного разу навіть приготувала йому рис на сніданок

"А мобільний...Я дуже багато розмовляю по телефону - друзі навіть називають мене людиною-телефоном і пропонують вживити мені апарат у праву руку", - зізнався він.

Влад також розповів, що наразі трохи занедбав заняття вокалом - ну незадоволений Яма собою, і це його дратує.

"Чув, є бокс із зірками. Якби гарненько потренуватися, вийшов би на ринг із задоволенням", - додав танцюрист і улюблений партнер по танцях співачки Наталки Могилевської.

Ямі кортить побоксувати

Окрім того, Влад розповів, що наразі у нього є дуже цікава пропозиція стосовно зйомок у кіно. Проте поки що вона не надто актуальна. Але, за його словами, він вже почав роботу зі сценарієм.

"У запропонованій ролі мені довелося б більше використовувати мову тіла, аніж розмовну мову. Мені це ближче, адже в мене величезний танцювальний досвід", - каже лисий артист.

Яма буде у кіно?

Влад також поділився планами стати одним із засновників і викладачів танцювальної школи у Києві. А з 12-го вересня його можна буде побачити у ролі судді національного телепроекту "Танцюють усі!".

Фото "MINI", "Комсомольської правди в Україні", "Високого валу", "УНІАНу" та фото з сайту http://mogilevska-fan.com/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів