Богатирьови перетинаються з Кравчуками по собачій лінії

18 вересня 2008, 14:17
Секретар Ради Нацбезпеки Раїса Богатирьова, виявляється, - просто спец з приготування чебуреків! І це при тому, що самій їй, за чутками, доводиться дотримуватися суворої дієти. З вісно, не можна ж гладшати, а то дизайнеру Раїси Василівни, Анні Бабенко роботи додасться.

"Так, Раїса Василівна є моєю клієнткою вже давно. За цей час ми зшили багато гарних речей і, крім того, дуже подружилися. Вона прекрасна людина, дуже приємна у спілкуванні", - розповіла дизайнер Анна Бабенко у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

"Торік у моїй сукні смарагдового кольору вона їздила у Москву з Ющенком. У тому ж році для поїздки на Сорочинську ярмарку ми зшили їй дуже красиву вишиванку", - пригадує дизайнерка.

Власне, до нового сезону Бабенко також свою клієнтку ображати не планує - готуються і свіжі сукні, і костюми.

"Причому суконь з дорогих костюмних тканин більше, вони яскравіше підкреслюють жіночність образу. Зрозуміло, що в силу статусу замовниці її вбрання повинні бути строгими, але я обов'язково наділяю їх часткою романтизму", - пояснила дизайнер.


Раїсу Богатирьову обшиває дизайнер Анна Бабенко. Ось цю вишиванку, приміром, робила вона

При цьому Анна Бабенко радить Раїсі Василівні надавати перевагу таким кольорам, як чорні, сірі, пісковий, відтінки бузкового і фіолетового, а також і світлі відтінки. Каже, до нового сезону Богатирьовій шиють багато блуз світлих теплих і холодних відтінків. Причому на примірки колишня гінеколог ніколи не спізнюється.

"Не чекаю ніколи. У Раїси Василівни все розписано по годинах. Я приїжджаю зі зразками тканин, ми обговорюємо фасони. Мірки мені знімати не потрібно, оскільки у нас однакові фігури, і я можу все міряти на себе", - пояснила дизайнер.

Ще одну неочікувану деталь вдалося дізнатися журналістам з розмови із одним з синів Богатирьової.

Фінансовий директор фармакологічної компанії, екс-депутат Київради, Олександр Богатирьов про виключення матері з Партії регіонів сказав так: "...Що сталося, те сталося. Але не думаю, що хтось посипав голову попелом".

Сини Раїси Богатирьової: близнюки Олександр (праворуч) та Ігор (ліворуч)

"Коли наша родина збирається разом, то всі намагаються уникати подібних (пов'язаних з політикою) розмов. Нам набагато приємніше поговорити про книги, про дозвілля. Іноді я раджуся з нею (Богатирьовою). Вона дуже чітко бачить перспективи і дає правильні поради", - поділився характером сімейних стосунків син секретаря РНБО.

Що ж до ходіння у гості, то за словами Олександра, саме діти "частіше напрошуються" до мами "на пиріжки". "Дуже любимо, коли мама готує чебуреки. А її еклери з цукровою пудрою!.. Зараз у неї немає часу. Але іноді вона бере на себе зобов'язання чимось почастувати, потішити", - розповів він.

Встигає порадувати Раїса Василівна і онучку Машу. За словами Олександра, Богатирьова якось подарувала дівчинці швейцарську вівчарку - бернського зенненхунда.

Раїса Василівна любить свою онуку Машу

"Цей собака дуже схожий на того, що знімається у комедійному серіалі "Щасливі разом". Правда, моїй дочці тільки чотири роки, тому вихованням собаки займаюся я", - додав він.

На зауваження про те, що такий самий собака є і у екс-президента Леоніда Кравчука, Олександр Богатирьов відповів: "Напевно, по собачій лінії десь перетинаємося". Адже у Києві цими собаками не так вже й багато людей займаються.

У Кравчука та Богатирьових однакові собаки. Зенненхунд на фото ліворуч

А яким чином Раїса Богатирьова перетинається із заступником мера Києва Віталієм Журавським, "Комсомольська правда в Україні" теж згадала. Як пише газета, серед журналістів вперто ходить плітка про їхні амурні справи.

За чутками, нібито наприкінці 90-х років стосунки між Раїсою Василівною та одним з лідерів тодішньої Християнсько-демократичної партії Журавським "перетнули межу просто дружніх".

Як пише видання, Богатирьова тоді дійсно щільно спілкувалася з Журавським. У Верховній Раді вони разом увійшли в групу "Регіони України", яку Журавський планував очолити. Однак чи був у них роман, підтвердити ніхто не може. Сам Віталій Журавський гнівно спростовує "подібні інсинуації".

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото прес-служби Партії регіонів, "Комсомольської правди в Україні" та "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів