Чоловік Литовченко їсть її манку, омлети й марить про доньку

14 листопада 2008, 10:00
Як зізналася власниця модельного агентства Влада Литовченко, нині вона вляпалася "у категорію повного щастя" і "зрозуміла, що таке жіноче щастя".

У середині жовтня модель обвінчалася з відомим дніпропетровським бізнесменом Сергієм Прокаєвим, власником однієї з найбільших українських аграрних фірм.

Тепер вона варить йому манку, смажить омлети й вони обоє марять про дочку.

"Наше вінчання пройшло дуже камерно, закрито. Це було рішення двох дорослих людей. Перед цим Сергій запитував, як би я хотіла оформити урочистість.... я відповіла: "Хочу, щоб ми були тільки вдвох". Сергій прийняв моє рішення не влаштовувати піар з весілля..," - розповідає вона в інтерв‘ю "Факты. События и люди".

"Церква Святого Миколи знаходиться на Комсомольському острові. Ми обрали її з безлічі храмів Дніпропетровської області. Коли я потрапила всередину, церква видалася мені настільки теплою і світлою, що я зрозуміла: один з найголовніших обрядів у житті можу провести лише тут. Нас вінчав батько Георгій", - ділиться інформацією Влада.


Влада Литовченко і Сергій Прокаєв обвінчалися у церкві Святого Миколи на Комсомольському острові (Дніпропетровська область)
Для обох, за словами Влади, - це перше вінчання

Попри те, що весілля у Литовченко було вже не перше (хоча вінчання - таки перше), урочисте вбрання дама обирала аж ніяк не скромне - одну з найдорожчих суконь Стелли Шеховської - за 10 000 доларів.

"Волосся я підібрала діадемою Cartier з кристалів та діамантів. Я вирішила не перевантажувати убрання прикрасами і надягла лише хрестик, який друг привіз мені з Афона, та браслет з перлів", - доповнює свій "не обтяжений" прикрасами образ світська левиця.

Окрім того, за її словами, весільні обручки парочка замовила у Damiani - найпопулярніші у світі весільні колекції. "У Сергія - дизайн Бреда Пітта, у мене - традиційна обручка, всипана діамантами", - хизується Литовченко. Пригадується, як писав ТаблоID, шлюб адвоката Сергія Власенка та моделі Наталі Окунської ніякі обручки Damiani не врятували.

У свій третій шлюб Литовченко вдягла сукню за 10 000 баксів, діамантову діадему Cartier та дорогезну обручку Damiani

Врешті, задля порядку, розповіла Влада і про знайомство із дніпропетровським бізнес-мачо. Сталося це з голуб‘ятами 27-го травня 2008-го, "з вини", так би мовити, дизайнера Тараса Краскіна. Саме на його дніпропетровський показ на відкритті розкішного Спа-центру висадився десант київського бомонду.

"...Хотілося поспілкуватися з давніми друзями, на яких через моє активне студентське життя не завжди вистачає часу", - мотивує свою появу на вечірці Влада.

Проте свого майбутнього благовірного Литовченко помітила досить скоро. "Він сидів за сусіднім столиком. Імпозантний, красивий, яскравий чоловік, якого складно було не помітити. Але, звичайно, я навіть і думати не могла, що не тільки познайомлюся із Сергієм, а й зв'яжу з ним життя", - йде на відвертість тусовщиця.

Вона також додала, що, за словами її Сергія, він Владу побачив одразу. Але підійти не зважився - подумав, прилетіла з одним з гостей. Однак підштовхнув дядьку до красуні випадок - Прокаєв послизнувся!

Литовченко про свого коханого (по центру): "Він сидів за сусіднім столиком. Імпозантний, красивий, яскравий чоловік..."

На щастя, у Литовченко була шустра подруга, яка чолов‘ягу й притримала - та, як бачимо, не втримала: врешті Сергій таки впав - у глибокий роман із моделлю.

"Я представилася скромно: "Влада, студентка". Просто не бачила змісту називати регалії, посади, тим більше не думаю, що мене в Дніпропетровську особливо знали", - розповідає вона про перше знайомство.

"...Перше питання, яке я поставила Сергію, - чи одружений він. Для мене це дуже важливий і принциповий момент знайомства з чоловіком. Я ніколи не дозволяю собі мати які-небудь стосунки з одруженими - це табу", - запевняє Литовченко.

Цікаво, що менш ніж півтора роки тому Влада сама розповідала, як зустрічалася з ОДРУЖЕНИМ й "одним з найбільших кримінальних авторитетів України".

За словами моделі, заспокоїлася вона лише тоді, коли Сергій запевнив її, що не одружений. Обмінявшись телефонами, Литовченко "лише сказала Сергію: "Я хочу, щоб ви зателефонували першим..."

Перше, про що Влада спитала у Сергія, - чи він не одружений

Як розповідає власниця модельного агентства, спілкування парочки у телефонному режимі тривало рівно місяць. Причому, виходить, що Прокаєв Влади "пригружав". "Для мене це було досить важко, тому що спілкуватися з людиною малознайомою - велике психологічне навантаження. Він був у Дніпропетровську, я в Києві", - пояснює своє тодішнє навантаження Литовченко.

І, як запевняє жіночка, на той момент вона була просто вся у навчанні в добродійності, а Прокаєв був для неї "просто черговим приємним знайомим. Цікавим чоловіком, але не більше". "Я не збирала про нього ніякої інформації, нічого не перевіряла. Я відпустила долю", - додала вона.

Потім, як розповідає Литовченко, Сергій приїхав на виставку в Київ і запросив її на вечерю. "Це була наша перша, після того вечора, зустріч. Ми вечеряли, розмовляли, і я почала захоплюватися", - зізналася вона.

У той вечір Литовченко справді розрядилася - вечірня сукня, дорогі прикраси. "Я вирішила, хай буде, як буде, нехай Сергій побачить мене у всій вроді. По-моєму, його зовсім не знітив мій зовнішній вигляд і тим більше не злякав", - сказала вона і додала, що він провів її додому, а наступного дня вони побачилися знов.

Роман закрутився спершу в телефонному режимі

А вже на третій день Прокаєв полетів у Дніпропетровськ, і розпочався телефонний роман. "Ми обоє стали залежні від цих дзвінків..," - поділилася закохана тусовщиця.

А вже через тиждень після київського візиту Сергія Прокаєв запросив її до себе у Дніпропетровськ. "Я їхала зовсім наосліп - не знала, де буду жити, як. Мені було просто незручно ставити ці питання, я вже не кажу про квиток, який купила за свій рахунок", - бідкається Влада.

"Сергій зустрів мене в аеропорту, сказавши: "Все, ми їдемо". Я запитала: "У готель?". Він відповів абсолютно твердо: "Ні, ти зупинишся у мене в будинку". І я "відпустила" ситуацію", - заінтригувала Влада, яка саму себе називає "безпроблемною жінкою"...

А пропозиція руки й серця також не змусила довго себе чекати. "Ми гуляли в Маріїнському парку, і Сергій просто запитав мене, чи не хочу я з ним обвінчатися... Я була не готова. Подякувала за пропозицію, але відповіла, що ми ще мало знайомі для таких серйозних рішень. Ні я, ні Сергій до цього у попередніх шлюбах не були повінчані", - розповіла вона.

"Сергій зустрів мене в аеропорту, сказавши: "Все, ми їдемо". Я запитала: "У готель?". Він відповів абсолютно твердо: "Ні, ти зупинишся у мене в будинку". І я "відпустила" ситуацію"...

"Взагалі, я сказала, що буду рада повернутися до даної пропозиції трохи пізніше. Через два тижні Сергій знову заговорив про вінчання. Але тоді я вже знала, що теж хочу цього..," - додала Литовченко. Тож, якщо вам кажуть "трохи пізніше" іноді це може бути справді зовсім трохи.

Тепер вже парочка і про дітей думає. "Я готова до материнства і дуже хочу дитину від Сергія. Він теж марить маленькою дочкою, якій буде зав'язувати бантики. Ми навіть знаємо ім'я нашої майбутньої дочки, яку вирішили назвати на честь бабусі Сергія - Меланія", - ділиться Литовченко.

"Подумки я навіть бачу нашу дівчинку, і ми з Сергієм часто говоримо про те, якою вона буде, від кого які якості візьме. Мені б дуже хотілося, щоб хоч одна з моїх дочок цілком відповідала моїй подобі", - додала Влада.

Водночас дочки Литовченко 18-річна Маргарита та 8-річна Христина, за словами моделі, сприйняли її нового чоловіка. Каже, жодного напруження у їхніх стосунках немає.

Власниця модельного агентства дуже хоче дитину від свого третього чоловіка. Він теж марить дочкою

А ще Литовченко зізналася, що приносить їй та її новоспеченому "емоційному та легко збудливому" чоловікові задоволення. "Мені приємно вранці приготувати Сергію манну кашу, яку, я знаю, краще за мене ніхто не зварить. Ще він дуже любить у моєму виконанні омлет з помідорами", - розповідає вона.

Між іншим, за східним гороскопом і Прокаєв, і Литовченко - Собаки. А на Новий рік подружжя планує поїхати на Балі, а саме свято зустріти у Сінгапурі.

От тільки живе парочка на два міста - в режимі Київ-Дніпропетровськ. Проте Литовченко вірить, що дистанція для кохання - не перешкода. А ще вона сподівається, що бізнесмен полюбив її саму - такою, яка вона є, а потім вже усі її "регалії та звання".

Фото "Факты. События и люди", фото "Hello" з офіційного сайту Влади Литовченко, "Сегодня" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів