Аня Седокова розповіла, як на її психіку впливали таблетки

8 грудня 2008, 14:55

Колишня "ВІА Гра" Анна Седокова розповіла про те, як "бойкотують" екс-учасниць найвідомішого жіночого тріо, і як їй довелося ковтати таблетки...

Як відзначила, посміхаючись, Аня, вважається, що життя після "ВІА Гри" немає.

"Раніше було так: якщо дівчина йде з групи, інші припиняють з нею спілкуватися... Навіть зараз, коли я прийшла на "Льодовиковий період", я дізналася, що Віра Брежнєва грозилася поставити Іллі Авербуху умову: або я, або вона", - каже Седокова в інтерв‘ю журналу "Отдохни!".

Седокова розповіла про життя після... і з'їздила у Єгипет

"І все-таки я перша підійшла до Віри і сказала: "Привіт". Вона відповіла стримано. Коли у неї сталася неприємність, я відправила SMS із щирими словами підтримки, але зламати бар'єр однаково до кінця не змогла. Хоча ми вітаємося", - додає співачка.


Окрім того, Седокова вкотре поділилася спогадами про своє болісне розлучення із капітаном "Динамо" Валентином Белькевичем. Та й на той період у її життя саме припав початок її сольної кар‘єри - тож напруження було чималеньке.

"Важливо було не зірватися, але деякі речі виявилися сильнішими за мене", - каже Аня.

"На нервовому ґрунті я почала різко худнути, потім так само різко набирати вагу, по 6 кг за тиждень", - розповідає вона.

На нервовому ґрунті Аня могла різко схуднути, а потім так само різко набрати 6 кг за тиждень

"Щоб виправити ситуацію, почала приймати таблетки, тому що втратила надію знайти інший вихід. Таблетки давали побічний ефект - відчутно впливали на психіку, я почала нервувати", - додала Седокова. Благо, її підтримували рідні, та й кохана донька Аліна вже була.

"У Аліни темні очі, вона така вся смугляшка. Не можу сказати, що схожа на мене або на свого тата, у доньки характерна зовнішність. Вона дивна, дуже розумненька. Нещодавно ми їхали у машині, й Аліна раптом каже мені: "Мамо, без тебе я помру". Коли чуєш такі слова, серце розривається", - зізнається екс-"ВІА-Гра".

Врешті, як запевняє Седокова, навіть у чоловікові для неї важливо саме те, як він ставиться до дітей:

Седокова зізналася, що ковтала таблетки

"..Для мене важливо, щоб чоловік, який спробує мене завоювати, любив дітей. У мене материнський інстинкт сильно розвинений, і якщо людина ставиться до дітей легковажно, то нам з нею явно не по дорозі".

Разом з тим, Аня вірить, що у чоловіка й жінки все "не так, як у молекул, і "однаково заряджені" люди притягаються".

"Ті чоловіки, з якими я спілкуюся зараз, відображають мій внутрішній стан. Я рада, що мені зустрічаються розумні, начитані, мудрі. У мені ще живе маленька дівчинка, яку, напевно, недолюбили. Тому мені дуже подобаються сильні, харизматичні та люблячі чоловіки, які можуть повести за собою", - зізнається вона.

Аня шукає Такого, який би любив дітей і був на неї схожий

Проте наразі Седокова знає, що має страх - полюбити знову". Власне, про першу любов співачка взагалі каже загадково: "Перша любов? Напевно, (була) у дитячому садку... Хоча ні: якщо говорити серйозно, першої любові у мене ще не було. Я усе ще вірю у неї та чекаю на Нього". Хоч би він був і водопровідником...

Фото "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів