Власова Костюку: Ти хочеш побачити доньку, якої ти зрікся?

23 січня 2009, 12:05
Співачка Євгенія Власова досі в контрах зі своїм екс-чоловіком і продюсером Дмитром Костюком. В результаті - їхня спільна донька батька, схоже, не бачить, а Женя впевнена, що Костюку просто з нею не пощастило - не така дурна.

"Знаєте, коли після всього він зателефонував і казав: "Я хочу побачити свою донечку", мені залишалося відповісти: "А ти як хочеш її побачити? Як людина, яка її зреклася?" - переказує свою манеру спілкуванням з ексом Власова в інтерв‘ю журналу "Добрые советы".

"Йому просто не пощастило зі мною - напевно, він думав, що я дурніша", - припускає артистка.

Насправді, за словами Євгенії, її з Дмитром проблеми тривали не один рік, а розповідати про них вона почала тільки зараз.

відштовхнула Діму як чоловіка - а для нього це найстрашніше. А потім я відштовхнула його як продюсера. Подібних речей чоловіки його складу не вибачають, тому полився весь цей бруд, почалися розмови про те, що це не його дитина", - веде далі Власова.


Як зізнається співачка, розповідаючи про своє особисте життя, вона "змушена у такий спосіб захищатися". А щодо Костюка, то судячи зі слів Власової, він їй лише життя ускладнював.

"Коли після всього Костюк зателефонував і казав: "Я хочу побачити свою донечку", мені залишалося відповісти: "А ти як хочеш її побачити? Як людина, яка її зреклася?"

"...Я побачила, що все робиться зовсім не так, як мені хотілося б і як має відбуватися. До п'ятого місяця вагітності я була здатна сама себе утримувати, а далі я відчула, що таке залежати від людини у всіх відношеннях, починаючи від робочих моментів і закінчуючи фінансами", - ділиться вона своїм досвідом.

"Для мене це було дико, тому що я з 17 років заробляла самостійно і утримувала свою родину", - підкреслює Женя.

Та попри те, що Костюк нібито ускладнював їй життя, після розриву з ним Власовій не одразу полегшало. Хоча спільне життя з продюсером-чоловіком її не особливо тішило.

"На жаль, я зіштовхнулася з моральним насильством у родині і важко це перенесла, тому що я росла в атмосфері добра, турботи і сімейного тепла, де взагалі не було прийнято подібного ставлення до жінки, а надто вагітної", - пояснює вона.

Каже, в норму після розриву з Костюком їй вдалося прийти завдяки почуттю відповідальності за дочку.

"У сімейних чварах можна легко себе втратити. Я не дійшла до цього, але була на межі. У мене був стан апатії, я почувалася емоційно вихолощеною. Мало того, що професія вихолощує. Але тут ти повертаєш енергію, якщо люди люблять твою творчість", - продовжує Власова.

"Я зіштовхнулася з моральним насильством у родині"

"А в сімейному житті так не виходить - ти віддаєш, а це все йде як у прірву. Бачиш, що не потрібна ні ти, ні дитина. Відчуваєш нуль підтримки, не знаєш, куди бігти, до кого стукатися - у такі періоди багато жінок і ламаються. Мені здавалося, я готова до всього, але є моменти, до яких складно бути готовою, коли ти вагітна, беззахисна", - пояснює вона.

Проте, за словами Жені, вона від початку усвідомлювала, що Діма не дасть їй турботи, тепла.

"Діма - творча особистість і талановита людина в якихось своїх проявах, але на цьому родина не будується. Ми з ним були довгий час знайомі, встигли разом пожити, і в один момент я зрозуміла, що мені краще піти", - згаду є вона.

Проте саме тоді виявилося, що Власова я вагітна. "Я дуже хотіла дитину. І вирішила, що для мене важливо, щоб дитина народилася в законному шлюбі", - каже вона.

"Напевно, тут спрацювали дитячі комплекси: мама народила мене у 18 років без батька, і незважаючи на те, що у півтора роки у мене з'явився вітчим, і я навіть не знала, що це не мій рідний тато, я чула на свою адресу незрозумілі мені тоді слова, бачила дивне ставлення з боку сусідів", - згадує Власова.

Окрім того, Євгенія визнає, що на її рішення вийти заміж за Костюка вплинула і її мама.

"Вона у мене чудова, вона прекрасна бабуся, але не вміє посісти нейтральну позицію, дати пораду у сторонці. Тому вона переконувала мене, що не можна, щоб дитина так народжувалася, що обов'язково має бути шлюб", - пояснила співачка.

Виходить, Власова вийшла за Костюка по зальоту і завдяки наполегливій мами?

В результаті тепер Власова виховує чотирирічну дочку Ніну. При цьому їй допомагає та сама чудова мама.

"Мій рідний батько і міг би бути гарним дідусем, але у нього з моєю мамою не дуже гарні стосунки. З вітчимом же і я, і мама дружимо, але він не може приділяти Ніночці багато уваги, тому що у нього своя сім‘я і п'ятирічний син. Тож допомагає моя мама, і за це я готова вибачати їй усе", - завіряє артистка.

Що ж до втручання матері в особисте життя зірки, то Власова каже: "Вона розуміє, що командувати мною неможливо і дарма, це буде породжувати лише бунт. Мама просто намагається бути активним учасником усіх сімейних подій, а я, як багато дорослих дітей, цього не люблю".

"Але їй можна пробачити абсолютно все за те, що, коли я іду на роботу, я знаю, що Ніночка нагодована, з нею погуляли, і вона росте в атмосфері любові, турботи і добра - а це найголовніше", - додає Женя.

Співачка розповіла, що якось у її доньки була нянька. Але все-таки це чужа людина, і при ній у Власової "завжди були "вушка на маківці", вона "не знала ні секунди спокою". А мамі можна довіритися і жити спокійно.

Фото журналу "Добрые советы"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів