Козловський хотів на вечерю Тимошенко, а йому заломили руки

24 листопада 2008, 14:05
Незабаром на сайті Табло ID можна буде обрати 15 найвродливіших дівчат. А хтось з них отримає титул "Міс Україна-Всесвіт".

Так, у неділю 23-го листопада пройшов кастинг на участь у конкурсі "Міс Україна-Всесвіт-2009", старт якого було оголошено ще у вересні.

На кастингу "Міс Україна-Всесвіт-2009" було яблуку ніде впасти

Оргкомітет конкурсу ґрунтовно підійшов до вибору майбутньої "міс". Оголошення про кастинг були розміщені у багатьох українських вузах. А в усі модельні агентства України були направлені офіційні листи.

Заручившись підтримкою творців сайту "Одноклассники.ru", оргкомітет "Міс Україна-Всесвіт" шукав дівчат на популярному порталі.

З 10 000 дівчат до Києва доїхала лише мізерна їх частина...

В результаті, понад 10 000 красунь з усієї України надіслали свої заявки на участь у конкурсі. Причому кожну заявку розглядала особисто власниця "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко.


У підсумку "хазяйка" конкурсу обрала 150 дівчат, які й отримали запрошення приїхати у Київ поборотися за місце у фіналі та за перемогу.

150 панянок хизувалися своїми принадами перед журі конкурсу

Членами журі на кастингу "Міс Україна-Всесвіт-2009" стали:

А так, до речі, виглядало журі

- Віталій Козловський, власник титулу "Кращий співак України" за версією Ukrainian Music Award-2008;

- Олена Шоптенко, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка світу й України зі спортивних бальних танців, переможниця телешоу "Танці з зірками", хореограф;

- Анна Філімонова, директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт";

Філімонова, Шоптенко, Козловський

- Елеонора Масалаб, "Міс Україна-Всесвіт"-2008;

- Оксана Ніколаєнко, сестра Олександри Ніколаєнко, член оргкомітету конкурсу "Міс Україна-Всесвіт";

- Олексій Дівєєв-Церковний, кінопродюсер;

- Олексій Газубей, головний редактор щоденної газети.

Масалаб, сестра Олександри Ніколаєнко, Дівєєв-Церковний

Недільний кастинг тривав близько шести годин. Довгоногі дівчата вишиковувалися у шеренгу по шість осіб і презентували себе журі. Врешті лишилися найсильніші, а кожна з них припрошувалася на особисту співбесіду.

Конкурсанток припрошували на особисту співбесіду

Красуням ставили абсолютно різні питання: "Ваш рецепт виходу з кризи?", "Ваш кумир у світі телевізійної журналістики?", "З якими тваринами у вас асоціюються члени журі?", "Уявіть, що ви вже "Міс Всесвіт"... А особливо активних просили станцювати, заспівати і навіть показати прийоми айкідо.

Коли Віталіка спитали, кого б він запросив у ресторан на вечерю, він відповів :"Ну, Юлію Тимошенко"
Може, за це саме на ньому й продемонстрували прийомчик айкідо

За збігом обставин найактивнішими претендентками на корону головної "Міс" цього року стали майбутні журналістки й танцівниці. Дівчат саме цих професій виявилася найбільша кількість.

Також на кастингу побувала екс-"ВІА-Гра" і "Міс Донбас-2003" Христина Коц-Готліб, дочка Ольги Сумської, модель Антоніна Паперна, а також "Міс Київ-2008" та "Перша Віце-Міс Україна 2008" Оксана Островська.

Три основні конкурентки: Островська, Коц-Готліб, Паперна

Всього журі відібрало близько 50 дівчат. Тепер слово - за оргкомітетом "Міс Україна Всесвіт" та особисто Олександрою Ніколаєнко. Вона й назве згодом тридцятку кращих.

І саме фото цих 30 щасливиць будуть розміщені на сайті ТаблоID. Так, право вибрати 15-ть фіналісток цього року вирішили надати народу.

Сфокусуйся на ТаблоID
Та обери фіналісток конкурсу "Міс Україна-Всесвіт-2009"

Вже наприкінці лютого наступного року пройде фінал "Міс Україна-Всесвіт-2009". Організатори події обіцяють масу сюрпризів, зірок, червону доріжку і незабутнє шоу.

А власниця титулу "Міс Україна-Всесвіт-2009" одержить діамантову корону і можливість представляти нашу країну на конкурсі "Міс Всесвіт-2009".

Фото Дмитра Амідова та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів