Дружина Черновецького з "гіпсом на обличчі" гуляла Манхеттеном

13 березня 2009, 20:35
Відвертість дружини столичного мера - заслуговує на комплімент. Аліна Айвазова вміє розповісти не лише про білизну своєї сім‘ї, а й про те, як з "гіпсом і синцями на обличчі" гуляла Манхеттеном.

Також "дівчина мрії" Леоніда Черновецького розповіла про те, як зробила собі пластичну операцію та як побувала у тюрмі.

Якщо подивитися старі фотографії Аліни Айвазової, можна помітити, що з часів свого 17-річчя жіночка серйозно змінилася.

"У дитинстві у мене був ідеальний ніс. Я його розбила. Я ж - хуліганка була. І коли каталася на самокаті, то розбила ніс. І у мене з'явився горбочок на носі. Я хотіла зробити пластичну операцію. Але мені спочатку батько не дозволяв, а потім і Льоня", - побідкалася дама серця Черновецкого, потираючи свій ніс.

Нагадаємо, Айвазова народилася у Тбілісі 21-го травня 1955-го року.


"Шістнадцять років тому, після аварії, я полетіла в Нью-Йорк. І без дозволу чоловіка зробила операцію. Я така жінка! На третій день я пішла з лікарні з гіпсом і синцями на обличчі та пішла на Манхеттен, ходити по шоу-румах і закуповувала товари", - розповідає Айвазова в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Айвазова божиться, що в дитинстві мала ідеальний ніс. А потім довелося зробити пластичну операцію

До речі, про аварії. У біографії Аліни Айвазової, кажуть, їх було принаймні дві. Правда, "Комсомолці" дружина Черновецького розповіла поки тільки про одну.

"У 1993-му році на кабріолеті я потрапила в аварію на Хрещатику, у районі Бесарабки. Я їхала у фітнес-клуб. Тут же їхав чоловік із села на "Жигульонку". І він різко повернув убік Бесарабського ринку. І я, щоб уникнути зіткнення з ним, вирішила краще - у стовп, щоб не постраждала людина. Подушка безпеки, вилетіла і поламала мені ніс, після чого я зробила пластичну операцію", - пригадує неприємну історію жінка.

"Після цього ДТП чоловік мені сказав: "Аліно, машину більше не побачиш". Він полетів у відрядження. А на другий день після аварії, я купила собі джип. Це був перший джип в Україні", - хизується Айвазова.

До слова, як зізнається дружина мера Києва, швидкість вона любить.

"Я кожне літо їду в Баден-Баден. І там дозволена будь-яка швидкість. Це клас! Там можна їхати на "Lamborghini", на "Ferrari", на "McLaren". Там я можу розганяти "McLaren" до 250 км/год. Це інформація не для моїх дітей. Там це дозволено. У Києві я їжджу за правилами - від 60 до 80 км/год", - запевняє жінка Черновецького.

Аліна Айвазова любить швидкість, а от її дочка (праворуч) примудряється глохнути на "Lamborghini"

Між іншим, тема гонок Аліну Степанівну теж цікавить! Вона навіть вже задумувалася про те, щоб взяти участь у якихось перегонах. А поки що Айвазова, за її словами, як і чоловік їздить на "Rolls Royce", тільки білому.

"Його подарував мені мій чоловік за хорошу організацію його 57-го дня народження. А перша машина, за кермо якої я сіла, була "Mercedes Benz", - розповідає вона. Ех, якби ж кожній смертній чоловік за день народження "Роллси" роздавав!

Аварії аваріями, а була у житті Аліни Айвазової і в‘язниця з наркоділками.

"Моя найкраща подруга Кармен - євангелістка. Вона живе у Нью-Йорку. Вона розуміє мене без слів. Пам'ятаю, як ми з нею разом у 2004-му році проповідували в американській в'язниці "Rikers Island", де утримуються наркоділки й убивці", - пірнула у спогади дружина мера Києва.

Жінка Черновецького хотіла б взяти участь у перегонах

"Я отетеріла, коли туди потрапила. У них у камерах висять телевізори, і там показують проповіді. Я підійшла до однієї з камер, і попросила ув'язненого підійти до мене. Поклала йому руку на голову і стала молитися. Коли цю картину побачив начальник в'язниці, він був здивований. І потім запросив мене проповідувати у в'язниці. Мене така пропозиція заскочила зненацька. Я не розуміла, про що маю їм говорити. І дуже нервувала з цього приводу", - переконує Айвазова.

"Кармен простежила, щоб я була одягнена відповідно до місця - жодних майок, спідниць і прикрас. Перед в‘язнями я мала з'явитися, як звичайна жінка. І коли вже у в'язниці Кармен знайшла у мене на взутті значок "Chanel", то дуже розсердилася", - пригадує Аліна Степанівна.

"Ми пройшли у величезний зал, схожий на театр. На сцені були тільки три стільчики - для мене, Кармен і перекладача, і кафедра. Ув'язнених завели через інший вхід, в основному - це були чорні й іспанці. Нас з ними розділяла велика відстань і озброєна охорона. Проповідь мала тривати рівно годину. У кожного було по 20 хвилин для проповіді", - веде ладі жінка і за сумісництвом радник Черновецького.

Також Айвазова, яка закінчила Харківський юридичний інститут за фахом правознавець, читала лекції з "Основ радянського права" у Технікумі готельного господарства, Технікумі транспорту і була головою правління "Правекс-банку" з 1992 по 2006 роки, розповіла, що чула голос.

Айвазова побувала в американській тюрмі

"Коли Кармен вийшла до трибуни і почала проповідувати, то Бог мені сказав, ставай на коліна і молися. Я стала на коліна. Закрила очі та почала молитися. Рівно за 20 хвилин Бог мені сказав: "Встань!". Я встала і почала говорити. Вони почали мене слухати. І я закінчила проповідувати. І запросила до покаяння. Усе це тривало дві години. Усі, хто був у в'язниці, були вражені тим, що відбувається", - каже дружина Черновецького.

До слова, про подруг. Заступник мера Києва Ірена Кільчицька, з якою Айвазова їздила у Баден-Баден та чию доньку хрестила, для Аліни - наче дочка!

"З Іреною ми зовсім інакше спілкуємося. Ірена - більше моя вихованка, а не подруга. Вона у мене працювала. Вона поставляла товар у мій магазин "Правекс" і "Кристина". Спочатку вона привозила одяг з Туреччини, а потім з Італії", - спробувала пояснити дружина Черновецького.

"Іреночку я дуже люблю. Я навіть можу сказати, що вона моя дочка. Я її так сприймаю. Я пишаюся Іреною, тому що вона порядна, добра, чиста..," - розсипалася у компліментах Кільчицькій Айвазова.

Окрім того, серед жінок, до яких не рівно дихає Аліна Степанівна, опинилася і... дружна президента: "Колись давно Ющенко разом зі своєю дружиною Катериною бував у нас в гостях на Кончі-Заспі. У Віктора Андрійовича дуже цікава дружина, розумна, добра. Вона прекрасно розмовляє українською. Дуже приємна. Я у неї закохалася..."

Дружина Черновецького називає Кільчицьку дочкою і закохана у Катерину Ющенко

І наостанок: скидається на те, що дружина Черновецького розраховує заробити другий "Rolls Royce" від чоловіка. Зараз вона переймається виготовленням пам'ятника матері Черновецького на могилку.

Фото із сімейного альбому Аліни Айвазової, фото з сайту "Комсомольської правди в Україні"

Першу частину інтерв‘ю Аліни Айвазової читайте тут.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів